Pозмір шрифта: Кольорова схема: Зображення: Міжбуквенний інтервал:
A A A
дрібний / середній / великий
Звичайна версія

Купуй ЧЕРНІВЕЦЬКЕ !

05 Тра 2020 о 11:53
2452
A A A

ДЕПАРТАМЕНТ РОЗВИТКУ ІНФОРМУЄ

«MADE IN CHERNIVTSI»

 

В рамках програми з напрацювання заходів з недопущення економічної кризи в Чернівцях Департамент розвитку Чернівецької міської ради звертається до чернівчан підтримати чернівецьких товаровиробників. (https://cutt.ly/9yjxU65)

 

Введення карантинних заходів, негативно відобразиться на економічній системі всього світу - за всіма експертними прогнозами передбачається значне зниження темпів економічно розвитку в світі загалом і в Україні зокрема. На жаль, Чернівці не стануть винятком в цьому глобальному процесі. 

Тільки від нас залежить, процвітання економіки міста Чернівці та регіону загалом, адже лише ми, придбавши товари, підтримаємо чернівецького виробника «гривнею», що спонукатиме його до подальшого розвитку та покращення якості виготовленого товару. Також це дозволить залишати кошти в межах нашого регіону, сприяти економічному зростанню міста, що принесе нові робочі місця - і, відповідно, покращить фінансове становище чернівчан.

 

 З метою недопущення економічної кризи та допомоги підприємцям в Чернівцях Департамент розвитку ЧМР, 1 травня запустив програму «Купуй ЧЕРНІВЕЦЬКЕ» & «Made in Chernivtsi».

В рамках даної ініціативи буде проведено ряд заходів серед яких передбачені рекламно-інформаційні кампанії - «Купуй ЧЕРНІВЕЦЬКЕ», «Я підтримую ЧЕРНІВЕЦЬКЕ, а ТИ?». 

Для створення максимально повного переліку локальних виробників Департамент розвитку ЧМР почав вже розробляти  інтернет-каталог сайт «Made in Chernivtsi» на семи мовах із подальшим рекламним просування даного ресурсу за кордон.

 

Департамент розвитку ЧМР закликає чернівчан підтримати чернівецьких підприємців та купувати насамперед продукцію чернівецьких товаровиробників.

Спільними зусиллями ми зможемо побороти пандемію коронавірусу та подолати економічні наслідки для бізнесу спричинені нею!

 

«Купуй ЧЕРНІВЕЦЬКЕ»!


Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter