Pозмір шрифта: Кольорова схема: Зображення: Міжбуквенний інтервал:
A A A
дрібний / середній / великий
Звичайна версія

Комунальні підприємства до 5 березня повинні подати свої фінансові плани на затвердження

12 Лют о 12:49
104
Комунальні підприємства до 5 березня повинні подати свої фінансові плани на затвердження
A A A

Для затвердження  фінансових планів комунальних підприємств міста на 2020 рік розпорядженням міського голови Олексія Каспрука створено комісію, яку  очолив заступник міського голови Володимир Середюк.  

До складу комісії увійшли фахівці фінансового та юридичного управлінь, секретар виконавчого комітету міської ради Антоніна Бабюк,а також депутати міської ради  Тарас Бабух, Ростислав Білик, Василь Максимюк, Юлія Цуркан та Михайло Яринич.

Під час розгляду та затвердження фінансових планів комісією обов’язковою є участь керівників виконавчих органів міської ради, в підпорядкуванні яких є комунальні підприємства.

Департаменти та управління міської ради, в підпорядкуванні яких є комунальні підприємства, повинні до 5 березня забезпечити подання в електронній формі проєктів фінансових планів всім членам  комісії. Проєкт фінансового  плану погоджується  куратором, до нього  додається  пояснююча записка.

Відповідальність за достовірність, правильність та своєчасність подання проектів фінансових планів на 2020 рік несуть керівники комунальних підприємств та керівники виконавчих органів міської ради, в підпорядкуванні яких  ці підприємства перебувають.


Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter