Pозмір шрифта: Кольорова схема: Зображення: Міжбуквенний інтервал:
A A A
дрібний / середній / великий
Звичайна версія

Колективні договори реєструють в Депаратменті праці та соціального захисту населення

08 Лип о 09:32
40
Колективні договори реєструють в Депаратменті праці та соціального захисту населення
A A A

Згідно з ст. 2 Закону України «Про колективні договори і угоди», колективні договори укладаються всіма підприємствами, установами та організаціями (незалежно від форм власності), які використовують найману працю і мають статус юридичної особи.

Реєстрація колективних договорів проводиться в управлінні з питань праці департаменту праці та соціального захисту населення Чернівецької міської ради.

На постійній основі надаються роз’яснення з питань трудових і соціально-економічних відносин та їх відображення в колективних договорах, а також методична допомога при їх розробці підприємствам, установам та організаціям міста.

Станом на 01.07.2019 року на підприємствах, в установах та організаціях міста різної форми власності укладено або пролонговано 1280 колективних договорів. За І півріччя 2019 року зареєстровано 97 колективних договорів (з них 1 угода), в тому числі 23 новоукладених, 74 пройшли повторну повідомну реєстрацію. Крім того, зареєстровано 88 змін та доповнень до діючих колективних договорів. При реєстрації колективних договорів 29-ти підприємствам, установам, організаціям міста направлено письмові рекомендації з питань колективно-договірного регулювання, надано 250 консультацій із зазначених питань.

На постійній основі надаються роз’яснення з питань трудових і соціально-економічних відносин та їх відображення в колективних договорах, а також методична допомога при їх розробці.

– освіти – 248

– надання інших видів послуг – 190

– охорони здоров’я та надання соціальної допомоги – 148

– державного управління й оборони; обов’язкового соціального страхування – 142

– оптової та роздрібної торгівлі; ремонту автотранспортних засобів і мотоциклів – 141

– промисловості – 132


Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter