Pозмір шрифта: Кольорова схема: Зображення: Міжбуквенний інтервал:
A A A
дрібний / середній / великий
Звичайна версія

ІІІ Конгрес СКУМО проведуть у Чернівцях

22 Лют о 09:53
16
ІІІ Конгрес СКУМО проведуть у Чернівцях
A A A

Молодь діаспори збереться в перлині Буковинського краю – Чернівцях на ІІІ Конгрес СКУМО 2021 у серпні 2021 року, у рамках відзначення 30-ї річниці Незалежності України.  Про це під час робочої зустрічі домовились президент Світового конгресу українських молодіжних організацій Дмитро Лєкарцев та його радник в Україні Дмитро Сав’юк з владою міста Чернівці та керівництвом Чернівецької області.

“Ми вельми раді, що конгрес відбудеться у перлині Буковинського краю”, – каже Дмитро Лєкарцев.  Окрім того, за результатами переговорів прийнято рішення про збір координаційної ради з проведення Конгресу у березні 2021 року.

ДОВІДКОВО:

Світовий Конгрес Українських Молодіжних Організацій – кординаційна надбудова українських молодіжних організацій дiаспори. Його створено у 2013 році на основі молодіжної комісії при Світовому Конгресу Українців, яка існувала від 1967 року і координувала роботу українського діаспорного молодіжного руху. Діяльність СКУМО поширюється на країни, де діють українські молодіжні організації та організована українська громада, і власне в Україні.

СКУМО всебічно представляє інтереси української молоді діаспори – як через координацію діяльності українських «молодіжок» у світах, так і через співпрацю з вітчизняними відомствами, установами та організаціями в Україні. Конгрес має на меті збереження національної ідентичності української молоді, що живе за межами України. Разом з тим, пріоритетним напрямком діяльності є гуртування та консолідація сил української молоді діаспори у світі та їх направлення на сприяння розбудови України.


Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter