Pозмір шрифта: Кольорова схема: Зображення: Міжбуквенний інтервал:
A A A
дрібний / середній / великий
Звичайна версія

Гроші на лікування та положення про систему відеоспостереження: що прийняли на засіданні виконавчого комітету

14 Вер о 14:21
116
Гроші на лікування та положення про систему відеоспостереження:  що прийняли на засіданні виконавчого комітету
A A A

14 вересня відбулося засідання виконавчого комітету. Розглянули 36 питань порядку денного. Так, затвердили положення про систему відеоспостереження та виділили гроші на допомогу чернівчанам у лікуванні.

Грошова допомога на лікування

Шестеро чернівчан, які опинилися в складних життєвих обставинах, отримають грошову допомогу від міської ради. Ці гроші вони зможуть використати на лікування. Для такої допомоги направили 40 тисяч гривень.

Положення про систему відеоспостереження

Прийняли положення про відеоспостереження у громадських просторах. Згідно з ним, заплановано обладнати системою спостереження парки та сквери, площі, парковки, пішохідні доріжки тощо. Зокрема, система відеофіксації буде впроваджуватися шляхом інтеграції в неї камер, які знаходяться у приватному володінні.

Перелік платних стоянок

Затвердили перелік нових платних майданчиків для паркування, вони запрацюють з 1 листопада. Окрім того, призначили відповідального за організацію паркування в місті – ним стало комунальне підприємство міськШЕП. 

За вартість послуги з паркування голосуватимуть додатково.

Перелік переможців конкурсу

Члени виконкому затвердили результати конкурсу „Кращий під’їзд”, „Краща покрівля”, „Кращий фасад будинку” та „Кращий благоустрій прибудинкової території”. За призові місця передбачена грошова винагорода.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter