Pозмір шрифта: Кольорова схема: Зображення: Міжбуквенний інтервал:
A A A
дрібний / середній / великий
Звичайна версія

Громадські організації соціального спрямування можуть отримати фінансову підтримку з міського бюджету

17 Лип о 13:06
68
Громадські організації соціального спрямування можуть отримати фінансову підтримку з міського бюджету
A A A

Департамент праці та соціального захисту населення міської ради повідомляє, що для отримання фінансової підтримки у 2021 році за рахунок коштів цільового фонду соціально-економічного розвитку міста міського бюджету м. Чернівців неприбутковим громадським організаціям соціального спрямування необхідно подати в департамент (м.Чернівці, вул.Героїв Майдану, 176) до 1 вересня  2020 року наступні документи:

  1. Звернення щодо надання фінансової підтримки.
  2. Копію Статуту (Положення) громадської організації, завірену печаткою громадської організації. У разі, якщо документи подає структурний (відокремлений) підрозділ громадської організації, який діє на підставі її Статуту (Положення), ним подається копія Статуту (Положення) громадської організації, завірена печаткою.
  3. Копію свідоцтва про реєстрацію громадської організації, завірену її печаткою.
  4. Розрахунки та обґрунтування потреб в коштах з міського бюджету і напрями використання коштів.

Відповідно до Порядку надання фінансової  підтримки неприбутковим громадським організаціям соціального спрямування за рахунок коштів цільового фонду соціально – економічного розвитку міста міського бюджету м.Чернівців, затвердженого рішенням виконавчого комітету міської ради від 16.06.2016 р. № 357/11, фінансова підтримка надається для проведення заходів до різноманітних свят, відзначення пам’ятних дат та визначних подій тощо (крім оплати фуршетів, банкетів та інших послуг харчування). Додаткову інформацію можна отримати за телефоном 51-57-87.»


Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter