Pозмір шрифта: Кольорова схема: Зображення: Міжбуквенний інтервал:
A A A
дрібний / середній / великий
Звичайна версія

Фестиваль «Різдвяні зустрічі» започаткували у Садгорі

14 Січ 2015 о 11:31
208
Фестиваль «Різдвяні зустрічі» започаткували у Садгорі
A A A

У культурно-мистецькому центрі «Садгора» відбулися Різдвяні зустрічі. На святі різдвяних колядок публіка мала змогу познайомитись з різними конфесіями Садгірських храмів та їхнім репертуаром.

Для жителів району виступили представники храму Різдва Пресвятої Богородиці (української православної церкви), греко-католицького храму «Покрови Пресвятої Богородиці», римо-католицької парафії Святого Михаїла Архангела, храму «Вознесіння Господнього», церковний дитячий хор «Святомиколаївської церкви», церковний хор «Святої великомучениці Катерини», народний аматорський хор «Садгоряни» та народний вокально-інструментальний гурт «Золота криниця».

Щирими оплесками винагороджували як виконання колективів з багаторічним досвідом і професійним художнім керівництвом, так і аматорів. І учасники, і глядачі тішилися можливістю колядувати і славити Різдво Спасителя, з гордістю демонстрували власні вокальні вміння і з шаною ставилися до інших.

Організатори вручили усім колективам пам’ятні сувеніри і відгукнулися на пропозицію учасників і громади зробити «Різдвяні зустрічі» в такому форматі щорічним фестивалем. За солодощами, якими по всьому пригощали організатори, бажали одне одному, як прийнято на Буковині, «дочекати нарік цеї днини».


Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter