Pозмір шрифта: Кольорова схема: Зображення: Міжбуквенний інтервал:
A A A
дрібний / середній / великий
Звичайна версія

До завершення прийому проєктів для участі в конкурсі «Бюджет ініціатив чернівчан» залишився тиждень

09 Чер о 09:48
28
До завершення прийому проєктів для участі в конкурсі «Бюджет ініціатив чернівчан» залишився тиждень
A A A

Чернівчани, які мають активну громадянську позицію, хочуть брати участь в розвитку міста та мають цікаві ідеї, до 15 червня можуть подати свої проєкти для участі в конкурсі «Бюджет ініціатив чернівчан». Ідеї, які наберуть найбільше голосів, будуть реалізовані за кошти міського бюджету в 2022 році. Вже зареєстровано 14 проектів.

Тематика проектів повинна бути спрямована на поліпшення комфорту проживання мешканців та естетичного вигляду міста, сприяти соціально-економічному, культурному і просторовому розвитку, впровадженню сучасних інноваційних проектів у всіх сферах життєдіяльності міста.

Проєкти розподіляються на такі категорії: малі громадські ( від 50 000 до 500 000 грн.) та великі громадські (від 500 000 (включно) до 1,5 млн грн). Тобто бюджетні проєкти не будуть прийматись. До громадських проєктів відносяться проєкти, реалізація яких не стосується приміщень або територій закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної, професійно-технічної освіти, дитячо-юнацьких спортивних шкіл, закладів охорони здоров’я та інших бюджетних установ

Автором проекту може бути громадянин України, який досяг 16-річного віку. Кожен автор може подати один проект.

Проекти можна подати до 15 червня через всеукраїнську платформу “Громадський бюджет”.

Консультацію можна отримати у відділі комунікацій Чернівецької міської ради, площа Центральна,1, кабінет 106, або за телефоном 52-25-79.


Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter