Pозмір шрифта: Кольорова схема: Зображення: Міжбуквенний інтервал:
A A A
дрібний / середній / великий
Звичайна версія

До уваги управителів, об’єднань, виконавців комунальних послуг

15 Тра о 08:19
59
До уваги управителів, об’єднань, виконавців комунальних послуг
A A A

Відповідно до урядових рішень публічне акціонерне товариство «Державний ощадний банк України» визначено уповноваженим банком, який забезпечує банківське обслуговування реалізації механізму надання житлових субсидій, а з 1.10.2019р. пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі.

Для перерахування сум призначених житлових субсидій та пільг на рахунки управителів багатоквартирних будинків, об’єднань, виконавців комунальних послуг необхідно укласти договора з АТ «Ощадбанк» (його установами).

Якщо раніше за надання послуг АТ «Ощадбанк» управителям, об’єднанням, виконавцям комунальних послуг необхідно було щомісяця сплачувати комісійну винагороду, в розмірі, що не перевищує 0,7 відсотка суми платежу, то згідно внесених змін постановою Кабінету Міністрів України від 17 квітня 2019р. №373 «Деякі питання надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі» зазначена винагорода здійснюється за рахунок коштів державного бюджету. Укладення договорів дасть можливість своєчасного проведення населенням оплати за надані комунальні послуги, уникнення заборгованості перед управителями, виконавцями комунальних послуг, тощо.


Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter