Pозмір шрифта: Кольорова схема: Зображення: Міжбуквенний інтервал:
A A A
дрібний / середній / великий
Звичайна версія

До уваги суб’єктів господарювання та фізичних осіб!

08 Чер о 09:29
33
До уваги суб’єктів господарювання та фізичних осіб!
A A A

Повідомляємо що, після  внесення  відповідних змін набирає чинності Порядок використання коштів, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 07.02.2018 № 107 (в редакції Постанови Кабінету Міністрів України від 12 травня 2021 р. №517)

Головним розпорядником бюджетних коштів і відповідальним виконавцем бюджетної програми є Мінагрополітики. Механізм і напрями надання підтримки розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції визначено Постановою Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для державної підтримки розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції»  

Бюджетні кошти, передбачені державною програмою, спрямовуються за напрямками:  

1. Дотація за наявні бджолосім’ї  –  надається на безповоротній основі юридичним особам, фізичним особам-підприємцям та фізичним особам, які є власниками бджолосімей, за наявні в поточному році від 10 до 300 бджолосімей, у розмірі 200 гривень за бджолосім’ю. Максимальний розмір дотації становить 60 000 гривень одному отримувачу.

Подати документи до 01 жовтня поточного року за місцезнаходженням пасіки до відповідної сільської, селищної, міської ради або територіальної громади або її виконавчого органу.  

2. Відшкодування вартості закуплених племінних тварин, бджіл, сперми та ембріонів – надається юридичним особам та фізичним особам-підприємцям незалежно від організаційно-правової форми та форми власності за закуплені ними вітчизняні або імпортовані племінні тварини,  бджоли, сперму та ембріони у розмірі – до 80 % вартості (без податку на додану вартість), але не більше ніж:

  • за племінні телиці, нетелі, корови  – 50 400 грн за голову;
  • за племінні свинки та кнурці – 16 000 грн за голову;
  • за племінні вівцематки, барани, ярки – 17 600 грн за голову;
  • за племінні козематки, цапи, кізочки, цапки – 17 600 грн за голову;
  • за сперму бугаїв/кнурів – 160 грн за дозу (не більше 3-х доз на голову ВРХ та 5 доз на голову свиней), сексована – 480 грн за дозу не більше 1-ї дози на голову;
  • бджоли - бджолопакети – 800 грн, бджоломатки – 160 грн;
  • за ембріони ВРХ – 800 грн за одну штуку.

Подати протягом року до 10 жовтня до комісії Мінекономіки заявку та документи.  

3. Відшкодування вартості об’єктів – надається юридичним особам незалежно від організаційно-правової форми та форми власності і фізичним особам-підприємцям у тому числі сімейним фермерським господарствам у розмірі до 50 % вартості, а сільськогосподарським кооперативам в розмірі до 70 % вартості.

Подати до 15 листопада поточного року до комісії Мінекономіки заявку та документи.  

4. Компенсація вартості об’єктів, профінансованих за рахунок банківських кредитів – надається тільки тим суб’єктам господарювання, які отримували таку компенсацію у 2018 – 2019 роках у розмірі 25 % обсягу залучених кредитних коштів на період кредитування до 5 років.

Подати до 01 грудня банку, з яким укладено кредитний договір, заявку з документами.  

5. Дотація за утримання кіз та овець  –  надається юридичним особам незалежно від організаційно-правової форми та форми власності та фізичним особам – підприємцям, зокрема сімейним фермерським господарствам, які є власниками кіз та овець, за кожну наявну станом на 1 січня поточного року ідентифіковану та зареєстровану в установленому порядку кізочку, козематку, ярку, вівцематку в розмірі 1000 гривень за одну голову.

Подати документи до 01 липня поточного року до структурних підрозділів облдержадміністрацій, що забезпечують виконання функцій з питань агропромислового розвитку.  

6. Дотація за приріст поголів’я корів – надається суб’єктам господарювання, які є юридичними особами і власниками корів, за кожну наявну прирощену корову власного відтворення, на яку збільшено основне стадо станом на 1 липня поточного року порівняно з наявним поголів’ям корів станом на 1 січня поточного року в розмірі  30 000  гривень за одну голову.

Подати документи до 01 вересня поточного року до структурних підрозділів облдержадміністрацій, що забезпечують виконання функцій з питань агропромислового розвитку.


Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter