Pозмір шрифта: Кольорова схема: Зображення: Міжбуквенний інтервал:
A A A
дрібний / середній / великий
Звичайна версія

До уваги фізичних осіб – підприємців, які звертаються за призначенням державної соціальної допомоги на дітей

31 Лип о 15:45
58
До уваги фізичних осіб – підприємців, які звертаються за призначенням державної соціальної допомоги на дітей
A A A

Як повідомили в департаменті праці та соціального захисту населення міської ради, мають місце непоодинокі звернення фізичних осіб-підприємців, яким призначено органами соціального захисту населення державну соціальну допомогу на дітей віком до 10 років, однак виплату не проведено.           

Причиною такої ситуації є подання реквізитів не соціального рахунку (рахунки ФОП, зарплатні та кредитні картки), на які не можуть бути перераховані кошти призначеної допомоги. Кошти перераховуються тільки на рахунки для соціальних виплат.          

Крім того, необхідно звернути увагу, що Міністерством соціальної політики України не з усіма банківськими установами укладено договори щодо проведення соціальних виплат. Ознайомитися з переліком уповноважених банків, через які здійснюються виплати державних соціальних допомог можна за посиланням: https://www.mof.gov.ua/uk/upovnovazheni-banki-shhodo-obslugovuvannja-zarplatnih-proektiv

В разі, якщо фізична особа-підприємець при поданні документів на призначення допомоги на дітей віком до 10 років подала реквізити несоціального рахунку, необхідно відкрити у відділенні банківської установи соціальну картку та з заявою (довільної форми) звернутись в управління соціального захисту населення щодо зміни реквізитів рахунку на виплату допомоги долучивши реквізити соціальної картки.           

Заяву можна надіслати поштовим зв`язком або залишити в скриньці для документів, розміщеній при вході до приміщень управлінь


Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter