Pозмір шрифта: Кольорова схема: Зображення: Міжбуквенний інтервал:
A A A
дрібний / середній / великий
Звичайна версія

Для медиків –добровольців із Дніпра провели екскурсію містом Чернівці

20 Тра о 13:10
30
A A A

Екскурсію вечірніми вулицями та площами міста організували  для  п’ятьох медиків-добровольців,  які приїхали із Дніпра  на допомогу чернівецьким лікарям у боротьбі з коронавірусом. Дніпровські  медики працюють у  міських лікарнях №1 та №3, які  лікують хворих на Covid.

Дніпрян насамперед зацікавила  екскурсійна програма  «Медичні Чернівці». Як розповіла директорка Муніципальної бібліотеки імені Анатолія Добрянського Олександра Щербанюк, свого часу серед науковців-медиків Чернівецького медичного інституту були їхні достойні земляки з Дніпра –  знаменитий професор-офтальмолог Борис Радзіховський, який завідував кафедрою тридцять років і  рятував зір Володимиру Івасюку. Також в нашому місті працювали вихідці з Дніпра: професор-кардіолог  Володимир Ельберг,  професор, завкафедрою мікробіології Ірина Рибас, професор, завкафедрою мікробіології Галина Траян та професор, завкафедрою анатомії людини Ксенія Філатова.  Отож, медиків Чернівців і Дніпра пов’язує давня співпраця.

З дніпровськими медиками зустрівся міський  голова  Олексій Каспрук аби висловити слова вдячності за підтримку та  професійну допомогу. На пам’ять про Чернівці гості отримали книгу Олександра Масана, Ігоря Чеховського «Чернівці: 1908 – 1998».


Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter