Pозмір шрифта: Кольорова схема: Зображення: Міжбуквенний інтервал:
A A A
дрібний / середній / великий
Звичайна версія

Для безпеки торгових об’єктів транспортні заїзди на територію ринку облаштовані шлагбаумами

07 Чер 2019 о 15:53
64
Для безпеки торгових об’єктів транспортні заїзди на територію ринку облаштовані шлагбаумами
A A A

В Єдиній системі місцевих петицій 4 червня 2019 року було зараеєстровано петицію щодо демонтажу шлагбауму, який розташований на Калинівському ринку.

Як повідомили в департаменті розвитку міської ради, комунальне підприємство «Міський торговельний комплекс «Калинівський ринок», яке створене рішенням виконавчого комітету Чернівецької міської ради від 04.02.1997р. №83/2, є постійно діючим ринком,  робота якого організована на земельній ділянці загальною площею 35,2356 га. Для ринку визначено режим роботи – щоденно з 6.00 до 14.00 крім понеділка (санітарний день).

Відповідно до вимог пункту 1.6 Правил торгівлі на ринках міста Чернівців, затверджених рішенням міської ради VІ скликання від 16.06.2011р. № 209, територія ринку повинна мати відокремлену від проїжджої частини, житлового та комунального секторів ділянку землі. Тому, з метою забезпечення збереження цілісності торгових об’єктів суб’єктів господарювання та комунального майна у неробочий час, по периметру території ринку встановлено огорожі, а на всіх транспортних заїздах облаштовано шлагбауми. Транспортний заїзд з вул.Рокитянської забезпечує доступ/заїзд транспортних засобів на майданчики торгових секторів (під час роботи ринку) і не віднесений до категорії автомобільних доріг. Крім того, підтримання зазначеного транспортного заїзду в належному технічному стані здійснюється за рахунок коштів комунального підприємства.Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter