Pозмір шрифта: Кольорова схема: Зображення: Міжбуквенний інтервал:
A A A
дрібний / середній / великий
Звичайна версія

Депутати Чернівецької міської ради підтримали рішення про епідемічну ситуацію в м.Чернівці

25 Сер о 14:55
124
Депутати Чернівецької міської ради підтримали рішення про епідемічну ситуацію в м.Чернівці
A A A

25 серпня 2020 року на позачерговій сесії Чернівецької міської депутати 31 голосом «за» підтримали проєкт рішення про епідемічну ситуацію в м.Чернівці.

Згідно документу дозволяється:

  • робота громадського транспорту в режимі спеціальних перевезень, за умови дотримання усіх протиепідемічних заходів.
  • суб’єктів господарювання (ринків, побутових послуг, торгівлі, торгових комплексів, кінотеатрів, дитячо-юнацьких спортивних шкіл, спортивним клубам, залам, секціям, тощо)
  • закладів громадського харчування, за умови присутності в залі не більше 20 осіб, але не менше ніж 10 м2 залу на одну особу.
  • дошкільних навчальних закладів та загальноосвітніх навчальних закладів, за умови дотримання рекомендацій головного державного санітарного лікаря України.

Окрім того, забороняється: робота розважальних закладів, зон в межах торгових центрів, проведення масових заходів з кількістю учасників більше 20 осіб у закритому приміщенні.

Також міськрада рекомендувала органам національної поліції не вчиняти дій щодо притягнення до відповідальності суб’єктів господарювання, які діятимуть відповідно до цього рішення.  Та звернулась до Міністерства інфраструктури України щодо недопущення скасування зупинок поїздів далекого сполучення.

Відповідне рішення вже підписав секретар Чернівецької міської ради Василь Продан.

Нагадаємо, 20 серпня 2020 року Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на позачерговому засіданні віднесла Чернівці до «червоної» зони.


Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter