Pозмір шрифта: Кольорова схема: Зображення: Міжбуквенний інтервал:
A A A
дрібний / середній / великий
Звичайна версія

Червона доріжка та грошові премії. Як у Чернівцях відзначили День студента

19 Лис о 15:45
142
A A A

День студента — це не лише неймовірне свято, а й можливість для студентів презентувати себе та свої досягнення за роки навчання. 18 листопада у палаці «Академічний» найкращі студенти продемонстрували свої успіхи завдяки відеосюжетам.

Як обирали найкращих, розповіла начальниця управління у справах сім’ї та молоді Департаменту соціальної політики Наталія Сабадаш:

«Кожен навчальний заклад передвищої та вищої освіти мав змогу обрати претендентів на отримання премії обдарованій молоді від Чернівецького міського голови 2021. Саме ці студенти, а їх було 17, і отримали іменні статуетки». 

Право називатись найкращими вибороли студенти, які брали активну участь у творчій та культурній діяльності, є взірцем у навчанні, займаються молодіжною громадською діяльністю. Організатори, а саме управління у справах сім’ї та молоді Департаменту соціальної політики, подбали, аби створити для молоді незабутнє свято. До речі, це вперше кожен найкращий студент отримав іменну статуетку.

«А ще вперше завдяки Чернівецькому міському голові найкращі студенти отримали грошові премії по 1000 гривень. Це не кошти з міського бюджету, а особистий подарунок Романа Клічука. Ми щиро дякуємо йому, що він підтримав цей захід і підтримує нашу неймовірну молодь», - розповіла директорка департаменту соціальної політики Чернівецької міської ради Наталія Фрунзе.

На святкування запросили і переможців конкурсу «Студент року» попередніх років. Особливу атмосферу свята створили колишні студенти, а тепер відомі зіркові гості. Зокрема суперфіналіст шоу «Голос країни» Тьма Паучек та учасники шоу «Україна має талант», які виконують власні авторські композиції на етноінструментах, представники гурту «Запал».

«Згадую студентські роки, це були круті роки. Я виступав тут як учасник, а наразі виступаю як гість свята. Я мріяв про це, для мене це честь», - розповів Тьома Паучек.

До Дня студента було записано спеціальну композицію про студентів Чернівців, яка в майбутньому стане візитною карткою свята. Режсер-постановник Дня студента Іван Петрусяк запевнив, що найцікавіше попереду: на молодь очікує ще багато креативних заходів.

Що важливо: святкування відбулося з дотриманням протиепідемічних заходів, передбачених умовами "жовтої" зони, в якій перебуває Чернівецька міська територіальна громада.


Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter