Pозмір шрифта: Кольорова схема: Зображення: Міжбуквенний інтервал:
A A A
дрібний / середній / великий
Звичайна версія

Чернівці стали учасником проєкту міжнародної технічної допомоги

09 Вер о 14:01
200
Чернівці стали учасником проєкту міжнародної технічної допомоги
A A A

Чернівці стали учасником підготовчого етапу нового проєкту міжнародної технічної допомоги ELocFin «Ефективне управління місцевими державними фінансами». У межах проєкту оцінять ефективність управління публічними фінансами міста – робитимуть це за міжнародною методологією PEFA.

6 та 7 вересня в межах проєкту також відбувся навчальний воркшоп «Державні видатки й фінансова підзвітність». На ньому розглядали практичні кейси, які мали на меті сформувати та зміцнити знання працівників міськради у сфері планування, впровадження та використання системи державних видатків та фінансової підзвітності, а також її застосування на субнаціональному рівні, оцінку гендерно орієнтованого управління державними фінансами та модуль щодо надання суспільних послуг.

Оцінювання управління публічними фінансами триватиме протягом вересня. За підсумками дослідження представлять звіт. Результати покажуть, чи місто має в наявності належні системи для підтримання фіскальної дисципліни, стратегічного розподілу ресурсів та їхнього ефективного використання для надання послуг.

Проєкт фінансується Державним секретаріатом Швейцарії з економічних питань та реалізується компанією Linpico SARL.


Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter