Pозмір шрифта: Кольорова схема: Зображення: Міжбуквенний інтервал:
A A A
дрібний / середній / великий
Звичайна версія

Чернівецьких військовослужбовців забезпечать необхідними речами

14 Січ 2015 о 12:28
241
Чернівецьких військовослужбовців забезпечать необхідними речами
A A A

Речове майно та запасні частини для обслуговування техніки закуплять для особового складу 8 окремого мотопіхотного батальйону. Дозвіл на закупівлю було надано громадській організації «Волонтерський рух Буковини» на черговому засіданні Центру допомоги військовим, задіяним в АТО, та їх родинам.

Зокрема, буде придбано 40 пар валянок з калошами та по 120 пар гумових чобіт й костюмів від дощу. Для техніки, наявної у розпорядженні батальйону, закуплять запасні частини та паливно-мастильні матеріали на загальну суму 110 тис. грн. Всі закупівлі здійснюватимуться відповідно до службового листа командира батальйону.

Після отримання письмової заявки щодо необхідної кількості та ступеню захисту бронежилетів, буде оголошено конкурс про наміри закупити бронежилети для бійців цього батальйону.

Окрім того, для потреб Чернівецького міського військового комісаріату придбають 10 рюкзаків, 10 карематів та 7 спальних мішків. Окремо вивчатиметься питання щодо матеріального забезпечення працівників УМВС України в Чернівецькій області, які будуть задіяні в АТО.

Особливу увагу представники Центру приділили питанню забезпечення реабілітаційного центру при обласній психіатричній лікарні. Було вирішено закупити 15 тумбочок для центру та додатково вивчити питання щодо потреби у медичних препаратах.


Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter