Pозмір шрифта: Кольорова схема: Зображення: Міжбуквенний інтервал:
A A A
дрібний / середній / великий
Звичайна версія

Чернівецькі спортсмени привезли 35 медалей з Чемпіонату світу по Карате у Бухаресті

27 Тра о 11:34
131
A A A

Цими вихідними в місті Бухарест проходив Чемпіонат світу по карате World Shotokan Championship, який зібрав понад 1500  спортсменів з 33 країн світу. 

У складі  збірної України виступали спортсмени клубу ТАЙСЕН (тренери Євген Мотовилін та Руслан Білоскурський), які вибороли 35 медалей та продемонстрували високий рівень підготовки. Організатори турніру відмітили яскраві поєдинки чернівецьких атлетів та запросили їх на сумісні збори із залученням тренерів.

Чемпіонами стали:

Білоскурський Валерій  1 місце kumite Shobu Sanbon - 70кг

Білсокурський Валерій  1 місце WKF - 70кг

Грищенко Дарія 1 місце kumite WKF 6-7 років + 25кг

Мануїла Микола 1 місце kumite WKF юніори + 76 кг

Панкратов Михайло 1 місце kumite Shobu Ipon OPEN юніори 

Ротар Андрій 1 місце kata 10-11 років

Зрибнєв Максим 1 місце kumite WKF юніори - 55кг

Ільчук Савелій  1 місце  Kumite Team  10-11 років

Іліщук Вадим 1 місце  Kumite Team  10-11 років

Мануїла Олександр  1 місце  Kumite Team  10-11 років

Семеняк Даніїл  1 місце  Kumite Team  10-11 років

Сенюк Андрій 1 місце  Kumite Team  юніори

Панкратов Михайло 1 місце  Kumite Team  юніори

Мануїла Олександр 1 місце  Kumite Team  юніори

Величко Елізабет 1 місце kumite Team 8-9 років

Срібні призери:

Бордюжан Віктор 2 місце kata юніори

Васкан Ірина 2 місце kumite WKF юніори - 53

Грищенко Дарія 2 місце kumite Shobu Sanbon 6-7 років  + 25кг

Ільчук Савелій 2 місце kumite WKF 10-11 років - 34 кг

Ільчук Савелій 2 місце kumite Shobu Sanbon  10-11 років - 34

Карвацький Володимир 2 місце kumite WKF кадети  - 57кг

Семеняк Даніїл 2 місце kumite WKF 10-11 років + 42кг

Тураш Остап 2 місце kumite WKF кадети  - 52кг

Селіверстова Дарія Kumite Team 12-13 років

Кукуруз Валерія Kumite Team 12-13 років

Бронзові призери: 

Гнесь Маруся  3 місце kumite WKF 10-11 років - 34 кг

Дружко   Єгор 3 місце kumite WKF кадети  - 57кг

Кушнірюк Сергій 3 місце kumite WKF 10-11 років - 38 кг

Лупул Максим 3 місце kumite WKF 10-11 років + 42кг

Мануїла Олександр 3 місце kumite WKF 10-11 років + 42кг

Панкратов Михайло 3 місце kumite WKF юніори - 68кг

Ротар Андрій 3 місце kumite Shobu Ipon OPEN юніори

Ротар Андрій 3 місце kumite WKF 10-11 років - 42 кг

Семеняк Даніїл  3 місце kumite Shobu Ipon OPEN юніори

Семенюк Вадим 3 місце kumite WKF 12-13 років + 56 кг

Сенюк Андрій 3 місце kumite WKF юніори - 76 кг

Урсатій Іван 3 місце kumite WKF кадети  - 63кг

Юрчак Максим 3 місце kumite Shobu Ipon OPEN чоловіки

Далі спортивний клуб ТАЙСЕН буде готуватися до здачі іспитів та літніх спортивних зборів.


Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter