Pозмір шрифта: Кольорова схема: Зображення: Міжбуквенний інтервал:
A A A
дрібний / середній / великий
Звичайна версія

Чернівецькі медики вивчали досвіди Німеччини у боротьбі з коронавірусом

24 Кві о 15:41
294
A A A

Українські лікарі взяли участь в онлайн-зустрічі з головним лікарем Клініки анестезіології та Хірургічної інтенсивної терапії Університетської клініки Авґсбурґа (Німеччина) Сергієм Шмигальовим. Вебінар присвячений обміну досвідом Німеччини та України в лікуванні пацієнтів із COVID-19.

Чернівецькі медики, які зараз безпосередньо лікують хворих на коронавірус, за ініціативи міського голови Олексія Каспрука також взяли участь у вебінарі.

Під час зустрічі Сергій Шмигальов розповів з якими викликами зустрічається медична система Німеччини, які практичні заходи вживаються для подолання пандемії та як в даних умовах  працюють німецькі медики.

Довідка

Клініка анестезіології та Хірургічної інтенсивної терапії Університетської клініки Авґсбурґа  є найбільшим комплексним медичним закладом 3-го рівня (опорна лікарня). Медичний персонал налічує 762 лікаря, в клініці розташовано 1741 ліжко-місця, працює 25 відділень та інститутів.

Відео з онлайн-зустрічі з лікарем з Німеччини Сергієм Шмигальовим вже доступне за посиланням  https://youtu.be/Gz6L1nm-hUU


Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter