Pозмір шрифта: Кольорова схема: Зображення: Міжбуквенний інтервал:
A A A
дрібний / середній / великий
Звичайна версія

Чернівецька міська рада розпочинає процес публічних консультацій щодо благоустрою площі Центральної

16 Лип о 12:22
2683
Чернівецька міська рада розпочинає процес публічних консультацій щодо благоустрою площі Центральної
A A A

У Чернівцях розпочались консультації щодо благоустрою площі Центральної.

Ініціатор публічних обговорень — Чернівецька міська рада.

Мета публічних консультацій — вивчення думки чернівчан щодо потреб використання та бачення жителів міста щодо благоустрою Центральної площі: упорядкування зелених зон, створення безбар’єрного  середовища, упорядкування руху транспорту та паркування в межах площі, облаштування зон для дозвілля та відпочинку мешканців міста, створення безпечного та туристично привабливого простору для гостей міста.

Соціальні групи населення та зацікавлені сторони, на які впливає створення громадського простору: маломобільні групи населення, молодь, підприємці, місцеві мешканці, мешканці похилого віку, краєзнавці та історики, ландшафтні дизайнери.

Термін збору електронних пропозицій: з 16 до 31 липня 2021 року.

Посилання на розпорядження міського голови: https://bit.ly/3yZCNTt

Посилання на електронний опитувальник: https://bit.ly/3hFAizW

Електронна адреса для подання пропозицій:

duarcv@ukr.net

umadmbk@gmail.com

Адреса для подання письмових пропозицій:

58002, м. Чернівці, вул.Б.Хмельницького, 64-А

Контактні телефони: (0372) 55-38-08, 55-58-83, тел./факс (0372) 55-35-87

Контактні особи: Рафал Ірина Ярославівна, Зеліско Оксана Романівна

Спосіб оприлюднення результатів публічних консультацій: на сайті Чернівецької міської ради.

Інформація про об’єкт, який є предметом консультацій:

Головна площа Чернівців, центр міста. Своїм створенням Центральна площа завдячує цісареві Йосифу II. Упорядкування площі розпочалося у 1825 — після призначення крайовим інженером Адольфа Маріна. Спершу площу вирівняли, потім почали укладати бруківку — площа вперше була забрукована у 1840 (з плином часу бруківку замінювали). Центральною спорудою архітектурного ансамблю площі є будівля Чернівецької міської ради. У центрі площі в різні часи височіли різноманітні монументи. Нині на місці численних пам'ятників розташували клумбу з квітами. Площа розбита на дві частини (розділена дорогою). У травні 1999  було урочисто відкрито монумент Тарасові Шевченку. Від Центральної площі розходяться врізнобіч майже всі головні вулиці міста: Головна, Руська, Університетська, Івана Франка, Ольги Кобилянської, а також вулиці імені Міхая Емінеску і Поштова. Через Центральну площу проходять п'ять тролейбусних маршрутів: № 3 і № 5 — з'єднують північну і південну частини міста (район річки Прут, Садгора до району автобусної станції); № 1 — з'єднує східну частину міста та житловий масив на проспекті Незалежності; № 2 і № 4 (частково — довоєнний маршрут, подовжений) — з'єднують західну і східну частини міста.

В 2020 році було розроблено проект реконструкції Центральної площі, який буде відкоригований за результатами проведення публічних консультацій.

Окрім збору пропозицій щодо планування комплексного благоустрою площі Центральної оголошуємо також відбір представників громадськості до участі в робочій групі

В рамках проведення публічних консультацій щодо планування комплексного благоустрою площі Центральної, що передбачено «Положенням про публічні консультації під час планування громадських просторів у Чернівецькій міській територіальній громаді» оголошено відбір заявок на участь у робочій групі.

Мета робочої групи: проведення консультацій з громадськістю щодо благоустрою площі Центральної.  Проведення публічних заходів та робочих нарад за участі профільних експертів, міжнародних організацій з  метою напрацювання найкращих рішень  для облаштування площі Центральної,  консолідації думок та пропозицій від громадськості для врахування під час створення архітектурної концепції громадського простору.

До подачі заявок запрошуються  громадськість та представники неурядових організацій, які займаються питанням: урбаністики, транспортних питань, архітектури та містопланування, потребами маломобільних груп населення, представників молодіжних та студентських організацій, профспілок, бізнесу та туризму.

Заявки на участь у робочій групі приймаються з 16 липня по 22 липня 2021 року. Заявки на участь у робочій групі приймаються на адресу: 58002, м. Чернівці, вул. Б.Хмельницького, 64-А

У тілі листа вказати ваше прізвище, ім’я, по батькові, назву організації, яку представляєте, попередній досвід роботи, контактний номер.

АНОНІМНІ ЗАЯВКИ РОЗГЛЯДАТИСЯ НЕ БУДУТЬ.

Кількість осіб, які увійдуть в робочу групу від громадськості – 6 осіб (згідно Положення).

У разі надходження більшої кількості заявок буде проведено відкрите жеребкування. Про час та місце жеребкування буде повідомлено додатково

 


Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter