Pозмір шрифта: Кольорова схема: Зображення: Міжбуквенний інтервал:
A A A
дрібний / середній / великий
Звичайна версія

Чернівецька міська рада розгляне можливість проведення Різдвяного ярмарку та оголошує конкурс на його проведення і облаштування

12 Лис о 14:49
67
Чернівецька міська рада розгляне можливість проведення Різдвяного ярмарку та оголошує конкурс на його проведення і облаштування
A A A

У разі покращення епідеміологічної ситуації, з метою створення святкової атмосфери під час святкування новорічно-різдвяних свят Чернівецька міська рада розглядає можливість проведення з 19 грудня 2020 року до 20 січня 2021 року включно на площі Соборній міста Чернівців Різдвяного ярмарку і оголошує Конкурс на його проведення та облаштування.

Предметом Конкурсу є право облаштування та функціонування новорічно-різдвяного ярмарку шляхом встановлення малих архітектурних форм належного естетичного вигляду на площі Соборній для торговельної діяльності (сувенірною і художньою продукцією народних промислів, новорічними подарунками, хлібобулочними та кондитерськими виробами, солодощами, продукцією ресторанного господарства (не більше 30% від загальної кількості павільйонів), гарячими напоями, глінтвейном) та надання розважально–відпочинкових послуг з тематики  новорічно - різдвяних свят.  

До участі у Конкурсі запрошуються суб’єкти господарської діяльності, які можуть організувати Різдвяний ярмарок відповідно до умов, визначених Положенням про конкурс на проведення та облаштування Різдвяного ярмарку у місті Чернівцях, затвердженим рішенням виконавчого комітету міської ради від 08.11.2016 р. № 699/21 (із змінами від 11.09.2018р. №493/18 і від 08.10.2018р. №586/21), подали Конкурсній комісії заяву відповідної форми і змісту, пропозиції та сплатили заставу.  

Бажаючих взяти участь в Конкурсі просимо звертатися в департамент розвитку міської ради для оформлення заяви встановленого зразка (м.Чернівці, вул.О.Кобилянської 3, каб.№№ 3, 5;  контактні телефони: (0372)  553667, 526425).

Заяви на участь у Конкурсі приймаються з 12 до 26 листопада 2020 року включно.

До заяви на Конкурс учасником додається копія платіжного доручення або квитанції про сплату застави з відміткою банківської установи. Розмір застави складає 40,0 тис. грн. та вноситься учасником на відповідний розрахунковий рахунок. Учаснику, який став переможцем Конкурсу, сума застави зараховується в рахунок сплати благодійного внеску у цільовий фонд соціально-економічного розвитку міста. Учасникам, які не стали переможцями конкурсу, сума застави повертається протягом 3-ох робочих днів на підставі заяви, в якій вказані банківські реквізити учасника конкурсу.  

Критеріями визначення переможців Конкурсу є:  

  • сума благодійного внеску у цільовий фонд соціально-економічного розвитку міста для здійснення новорічно-різдвяних заходів, належного утримання та святкового оформлення території;
  • матеріально - технічне оснащення (ескізна пропозиція) декоративних  конструкцій (павільйонів) відповідно до роботи в зимовий період, пожежних, санітарних, протиепідемічних норм і вимог, забезпечення стилізованого оформлення локації ярмарку з використанням світлових декорацій, прибирання та вивезення сміття визначеної території відведеної під ярмарок; 
  • створення святкової атмосфери шляхом відповідного зовнішнього оздоблення павільйонів, відображення народних традицій тощо; 
  • культурно-розважальне наповнення заходу, зокрема організація показових майстер-класів, організація культурно-просвітницького дійства на різдвяну тематику, розіграші, благодійна складова тощо;
  • презентація концепції проведення Різдвяного ярмарку (у форматі слайд-шоу, відеоролика, графічних та інших матеріалів).

Оцінку поданих пропозицій здійснюватиме Конкурсна комісія відповідно до встановлених критеріїв. Конкурсна комісія не розглядає пропозиції, які надіслані або подані після закінчення встановленого терміну прийому заяви.

УВАГА: У разі ускладнення епідеміологічної ситуації в м. Чернівцях і посилення карантинних обмежень, пов’язаних з поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, результати конкурсу може бути скасовано, заставу і благодійний внесок, сплачені переможцем (переможцями) конкурсу, повернуто протягом 3-ох робочих днів на підставі заяви, в якій вказані банківські реквізити учасника.  

Додаток: заява на участь у конкурсі та зобов’язання щодо дотримання норм чинного законодавства при організації торгівлі на Різдвяному ярмарку, асортиментоного переліку та інших вимог на 2 арк.

Заява 2020

Зобов'язання 2020


Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter