Pозмір шрифта: Кольорова схема: Зображення: Міжбуквенний інтервал:
A A A
дрібний / середній / великий
Звичайна версія

Чернівчанка 1 січня відзначила своє століття

05 Січ 2015 о 15:50
256
Чернівчанка 1 січня відзначила своє століття
A A A

Столітню чернівчанку Зінаїду Стороженко у перший день нового року із ювілеєм привітали голова Першотравневої районної у м. Чернівці ради Тарас Бабух, начальник управління праці та соціального захисту населення міської ради Альона Долга, начальник управління праці та соціального захисту населення Першотравневої районної у місті ради Тетяна Світко і заступник начальника відділення соціальної допомоги вдома комунального центру «Турбота» Галина Карабуш.

Вони відзначили поважну городянку подякою міського голови, грошовою винагородою та цінними подарунками.

Стороженко Зінаїда Олександрівна народилася 1 січня 1915 року в сім’ї робітників у м. Зима Іркутської області. Отримала середню освіту та освоїла курси медичної сестри. У 1942 році її відправили медсестрою на фронт в Маньчжурію (Східна Японія).

Народила та виховала 3-х дітей. У Чернівцях проживає понад 70 років. Донька, 1945 року народження, проживає у Чернівцях.
Син, Стороженко Анатолій Михайлович, 1935 року народження, проживає в Самарі, професор, завідувач кафедрою народних інструментів Самарської Державної Академії культури і мистецтв.
Зінаїда Олександрівна має дружню та міцну родину – 2 дітей, 4 онуків та 3 правнуків. Секрет довголіття вбачає в оптимізмі.


Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter