Pозмір шрифта: Кольорова схема: Зображення: Міжбуквенний інтервал:
A A A
дрібний / середній / великий
Звичайна версія

Чернівчани проти руйнування історичної пам’ятки, приміщення «Української книги» на Центральній площі

24 Чер о 16:04
51
Чернівчани проти руйнування історичної пам’ятки, приміщення «Української книги» на Центральній площі
A A A

24 червня група активістів зібралася біля приміщення книгарні “Українська книга” на Центральній площі Чернівців через самовільний ремонт у приміщенні. Люди вимагали захистити пам’ятку національного значення та припинити самовільний ремонт.

Як повідомив Чернівецький міський голова Олексій Каспрук, будівельні роботи, які відбуваються в приміщенні, несанкціоновані і відбуваються без жодних дозволів.

«Дозвіл департамент розвитку міської ради, з яким укладено договір на оренду приміщення, не надавав. Це пам’ятка національного значення. Відповідно мають бути погодження і в Державній архітектурній інспекції України, і в Міністерстві культури. За нашою інформацію, таких дозволів немає на проведення будь-яких робіт”, – заявив міський голова Олексій Каспрук.

За словами Олексія Каспрука, від орендарів будуть вимагати сплати штрафів і відшкодування всіх збитків. Крім того, з ними розриватимуть договір оренди приміщення.

20 червня на сесії міської ради депутати не підтримали електронну петицію Драчковської О.О. щодо збереження книгарні і культурно-мистецького центру «Українська книга».


Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter