Pозмір шрифта: Кольорова схема: Зображення: Міжбуквенний інтервал:
A A A
дрібний / середній / великий
Звичайна версія

Чернівчанам, які після 1 березня повернулись з-за кордону, необхідно повідомити про це в Муніципальний контакт-центр

24 Бер о 11:28
19
Чернівчанам, які після 1 березня повернулись з-за кордону, необхідно повідомити про це в Муніципальний контакт-центр
A A A

Громадянам, які з 1 березня повернулися в Чернівці,з  країн, де зафіксовані випадки коронавірусної хвороби COVID-19, необхідно невідкладно повідомляти  про це у Муніципальний контакт центр за телефоном  (15-80, 050 222 15 80) і надати наступні дані: прізвище, ім’я, по батькові, дату повернення,  місце реєстрації та фактичне місце проживання, контактні телефони, інформацію про стан здоров’я, наявність чи відсутність декларації з лікарем, прізвище сімейного лікаря. Також, даним громадянам необхідно обмежити контактне спілкування з іншими особами та дотримуватись правил самоізоляції. Відповідне розпорядження підписав Чернівецький міський голова Олексій Каспрук.

Управлінню  забезпечення медичного обслуговування у сфері охорони здоров’я  спільно з відділом ведення реєстру територіальної громади міста Чернівців міської ради доручено з 23 березня запровадити у Чернівцях  тимчасовий статистичний облік громадян, які після 1 березня 2020 р. повернулисяз країн, де зафіксовано випадки коронавірусної хвороби COVID-19. Інформацію про зазначених громадян надаватиме   Чернівецьке міське комунальне  підприємство «Аварійно-диспетчерська служба – 0-80», вона включатиме: прізвище, ім’я,  по батькові громадянина, його місце реєстрації (фактичного перебування), контактні телефони, дату повернення в Україну, дані  про стан здоров’я та сімейного лікаря. Данні про зазначених громадян щодня  передаватимуться  в заклади надання первинної медичної допомоги для опрацювання  сімейними лікарями та забезпечення  медичного супроводу. 

Муніципальний Call-center цілодобово прийматиме дзвінки та інформацію від громадян, які після 1 березня повернулися в Чернівці. Ця інформація залишиться конфіденційною, але дасть змогу зробити базу даних, забезпечити у разі потреби  надання необхідної медичної допомоги, своєчасно  виявити та упередити поширення коронавірусної хвороби COVID-19.


Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter