Pозмір шрифта: Кольорова схема: Зображення: Міжбуквенний інтервал:
A A A
дрібний / середній / великий
Звичайна версія

Чернівчан закликають долучитися до обговорення проекту міського бюджету на 2020 рік

02 Гру 2019 о 09:58
71
Чернівчан закликають долучитися до обговорення проекту міського бюджету на 2020 рік
A A A

Громадські слухання з обговорення проекту міського бюджету відбудуться 2 грудня о 18.00 в сесійній залі Чернівецької міської ради. Ініціатор громадських слухань – міський голова Олексій Каспрук.

З проектом міського бюджету на 2020 рік  та пояснюючою запискою до нього можна ознайомитися на  сайті міської ради у розділі «Бюджет – 2020» за посиланням:  http://chernivtsy.eu/portal/miskyj-byudzhet-m-chernivtsiv-na-2020-rik. З 26 листопада за цим посиланням представлено наглядну графічну презентацію проекту бюджету.

До участі у громадських слуханнях запрошуються народні  депутати, депутати, члени виконавчого комітету  міської ради,  посадові особи виконавчих органів міської ради, фахівці з питань державних фінансів, експерти, представники трудових колективів та громадськості, засобів масової інформації, чернівчани.

Для реєстрації учаснику громадських слухань необхідно пред’явити  паспорт громадянина України або інший документ, який посвідчує особу. Право голосу на громадських слуханнях мають тільки повнолітні  громадяни, які  зареєстровані у межах міста  Чернівці.

Чернівчан закликають не бути байдужими та долучитися до обговорення, формування основного бюджетного документу міста, за яким громада буде жити і працювати у 2020 році.

Усі пропозиції, підтримані учасниками громадських слухань, виносяться на розгляд міської ради під час затвердження міського бюджету або внесення  змін у ході його виконання.


Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter