Pозмір шрифта: Кольорова схема: Зображення: Міжбуквенний інтервал:
A A A
дрібний / середній / великий
Звичайна версія

Акцизний податок – один з елементів наповнення місцевих бюджетів: за січень 2021 року місцеві бюджети отримали майже 10 млн грн

22 Лют о 14:13
17
Акцизний податок – один з елементів наповнення місцевих бюджетів: за січень 2021 року місцеві бюджети отримали майже 10 млн грн
A A A

У Головному управлінні ДПС у Чернівецькій області повідомили,  що впродовж січня 2021 року бюджети місцевих громад Чернівецької області за рахунок акцизного податку з реалізації підакцизних товарів в роздрібній торгівлі поповнились на 9,9 млн грн.

Також до місцевих бюджетів надійшло  понад 0,7 млн грн плати за ліцензії на роздрібну торгівлю підакцизними товарами.

Всього на Буковині діють 2032 суб’єкти господарювання, переважно фізичних осіб-підприємців, які є власниками 4564 ліцензій на реалізацію алкогольних напоїв та тютюнових виробів. 

Упродовж січня працівниками управління контролю за підакцизними товарами ГУ ДПС у Чернівецькій області проведено 14 фактичних перевірок суб’єктів господарювання, які здійснюють реалізацію, зберігання алкогольних напоїв та тютюнових виробів.

За результатами проведених перевірок та інших заходів застосовано фінансових і штрафних санкцій на загальну суму 0,2 млн грн.  

Найбільш типовими порушеннями, які були встановлені під час контрольно – перевірочних заходів були роздрібна торгівля тютюновими виробами за цінами, вищими за встановлені максимальні роздрібні ціни та зберігання, транспортування, реалізація алкогольних напоїв та тютюнових виробів без марок акцизного податку встановленого зразка та/або з підробленими марками акцизного податку.


Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter