Pозмір шрифта: Кольорова схема: Зображення: Міжбуквенний інтервал:
A A A
дрібний / середній / великий
Звичайна версія

12 січня скликається позачергова сесія міської ради

06 Січ о 16:07
81
12 січня скликається позачергова сесія міської ради
A A A

12  січня  2021 року  о  12.00  годині  в сесійній  залі  міської ради скликається позачергова сесія міської ради VІІІ скликання.

На розгляд позачергової сесії міської ради VІІІ скликання винесені наступні  питання:

  1. Про не нарахування суб’єктам господарювання плати за послуги з утримання торговельних місць в належному стані впродовж дії на території України обмежувальних протиепідемічних заходів з 8 до 25 січня 2021 року
  2. Про не нарахування орендної плати орендарям за майно, що є комунальною власністю територіальної громади м. Чернівці, на період запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів на території України.

На позачергову сесію міської ради VІІI скликання запрошено: заступників міського голови, членів виконавчого комітету, окремих керівників  виконавчих органів міської ради, начальника  Чернівецького відділу поліції Головного управління національної поліції в Чернівецькій області,  депутатів Верховної Ради України, обраних від м.Чернівців, депутатів Чернівецької обласної ради, обраних від м.Чернівців, голову облпрофради, представників засобів масової інформації. 


Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter