Pозмір шрифта: Кольорова схема: Зображення: Міжбуквенний інтервал:
A A A
дрібний / середній / великий
Звичайна версія
Онлайн-запис в дитячий садок ЗДО
Остання редакція 16 Жов 2019 о 12:47
7055

Подати заявку в ДНЗ

Перереєстрація з одного ДНЗ в інший

Списки зареєстрованих в ДНЗ

Положення
про порядок прийому дітей до дошкільних навчальних закладів
містаЧернівців

І. Загальні положення

1.1. Положення розроблене згідно Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Положення про дошкільний навчальний заклад та визначає порядок набору дітей до дошкільних навчальних закладів міста Чернівці (далі Порядок).

1.2. Порядок є обов'язковим для всіх дошкільних навчальних закладів міста, які перебувають у міській комунальній власності.

1.3. Дія Порядку не поширюється на спеціальні дошкільні навчальні заклади та ті, які перебувають у відомчій чи приватній власності.

1.4. Прийом дітей до ДНЗ (груп) компенсуючого типу (санаторних та спеціальних) здійснюється відповідно до абзацу 2 п.6 Положення про дошкільний навчальний заклад, затверджений постановою КМУ від 12.03.2003 №305 зі змінами, внесеними згідно з постановою КМУ від 16.11.2011 №1204, за наявності висновку психолого-медико-педагогічної консультації або висновку лікувально-контрольної комісії територіального лікувально-профілактичного закладу чи тубдиспансеру, путівки управління освіти Чернівецької міської ради.

1.5. Порядок прийому, відрахування та збереження місця за дитиною у ДНЗ приватної форми власності визначається засновником (власником).

ІІ. Порядок прийому дітей до дошкільних навчальних закладів
комунальної власності міста Чернівців

2.1. Прийом дітей до дошкільного навчального закладу здійснює його керівник відповідно до списків, сформованих електронною базою даних, впродовж періоду комплектації груп раннього та молодшого віку (серпень) поточного року та протягом року – для інших вікових груп у відповідний дошкільний навчальний заклад. У випадку недоукомплектування груп, керівник ДНЗ здійснює прийом упродовж календарного року відповідно до списків, сформованих базою даних.

2.2. Позачергово зараховуються діти пільгових категорій (20% від загальної кількості місць), про що вносяться дані в картку електронного обліку.

2.3. До пільгової категорії відносяться:

     2.3.1. Діти-інваліди, які не мають протипоказань до відвідування ДНЗ.

     2.3.2 Діти батьків-інвалідів І групи.

     2.3.3. Діти учасників ліквідації наслідків катастрофи на Чорнобильській АЕС,
потерпілих від екологічного та іншого стихійного лиха, аварій, катастроф.

   2.3.4. Діти працівників правоохоронних органівта державної служби з надзвичайних ситуацій.

     2.3.5. Діти багатодітних сімей, де є двоє і більше дітей дошкільного віку.

     2.3.6. Діти одиноких батьків виключно (вдів, вдівців).

     2.3.7.  Діти, які перебувають під опікою (піклуванням).

 2.3.8. Діти ветеранів війни – учасників бойових дій, учасників АТО; військовослужбовців, в тому числі таких, які проходять строкову службу.

2.4. Батьки самостійно стежать за наявністю вільних місць у відповідному ДНЗ та прохідним бар'єром на освітньому порталі управління освіти Чернівецької міської ради. В разі відсутності місця звертатись в управління освіти Чернівецької міської ради.

2.5. Список дітей по групах в ДНЗ формується в останній декаді серпня поточного року.

2.6. Всі групи комплектуються відповідно до нормативів наповнюваності, санітарно-гігієнічних норм і правил утримання дітей у дошкільних навчальних закладах.

2.7. Питання ротації дітей в кожному окремому дошкільному закладі завідуючізакладу здійснюють самостійно.

2.8. Питання ротації дітей з одного дошкільного навчального закладу в інший велектронній базі даних здійснює реєстратор при управлінніосвіти Чернівецької міської ради по факту звернення батьків відповідно до дати постановки на електронний облік.

ІІІ. Контроль за порядком прийому до
дошкільних навчальних закладів

3.1. Контроль за комплектацією груп дітьми покладається на керівника дошкільного закладу.

3.2. Контроль за дотриманням Положення про порядок прийому до дошкільних навчальних закладів міста Чернівців здійснює управління освіти Чернівецької міської ради.Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter