Pозмір шрифта: Кольорова схема: Зображення: Міжбуквенний інтервал:
A A A
дрібний / середній / великий
Звичайна версія
Декларування доходів
Введіть ім'я депутата
Рік подачі звіту

Кушнірик Ярослав Денисович

  • 2014, Щорічна,
  • Чернівецька міська рада ,
  • секретар чернівецької міської ради
  • подана 26-06-2019

Чинуш Валерій Миколайович

  • 2016, Щорічна,
  • Чернівецька міська рада ,
  • Депутат Чернівецької міської ради
  • подана 05-05-2017

Чинуш Валерій Миколайович

  • 2016, Щорічна,
  • Чернівецька міська рада ,
  • Депутат Чернівецької міської ради
  • подана 29-04-2017

Продан Василь Сафронович

  • 2016, Щорічна,
  • Чернівецька міська рада ,
  • депутат Чернівецької міської ради
  • подана 28-04-2017

Брязкало Андрій Федорович

  • 2016, Щорічна,
  • Чернівецька міська рада ,
  • Депутат Чернівецької міської ради
  • подана 29-04-2017

Матвієнко Віталій Володимирович

  • 2017, Щорічна,
  • Чернівецька міська рада ,
  • Депутат Чернівецької міської ради
  • подана 31-03-2018

Ставчанський Олександр Володимирович

  • 2016, Щорічна,
  • Чернівецька міська рада ,
  • Депутат Чернівецької міської ради
  • подана 25-04-2017

Ілюк Андрій Робертович

  • 2018, Щорічна,
  • Чернівецька міська рада ,
  • Депутат Чернівецької міської ради
  • подана 03-04-2019

Скрипа Ромео Титусович

  • 2018, Щорічна,
  • Чернівецька міська рада ,
  • депутат Чернівецької міської ради
  • подана 30-03-2019

Скрипа Ромео Титусович

  • 2017, Щорічна,
  • Чернівецька міська рада ,
  • депутат чернівецької міської ради
  • подана 30-03-2018

Ілюк Андрій Робертович

  • 2017, Щорічна,
  • Чернівецька міська рада ,
  • Депутат Чернівецької міської ради
  • подана 01-04-2018

Брязкало Андрій Федорович

  • 2017, Щорічна,
  • Чернівецька міська рада ,
  • Депутат Чернівецької міської ради
  • подана 31-03-2018

Чинуш Валерій Миколайович

  • 2018, Щорічна,
  • Чернівецька міська рада ,
  • Депутат Чернівецької міської ради
  • подана 29-03-2019

Продан Василь Сафронович

  • 2017, Щорічна,
  • Чернівецька міська рада ,
  • секретар Чернівецької міської ради
  • подана 31-03-2018

Продан Василь Сафронович

  • 2018, Щорічна,
  • Чернівецька міська рада ,
  • секретар Чернівецької міської ради
  • подана 29-03-2019

Матвієнко Віталій Володимирович

  • 2017, Щорічна,
  • Чернівецька міська рада ,
  • Депутат Чернівецької міської ради
  • подана 05-04-2018

Брязкало Андрій Федорович

  • 2018, Щорічна,
  • Чернівецька міська рада ,
  • Депутат Чернівецької міської ради
  • подана 29-03-2019

Матвієнко Віталій Володимирович

  • 2018, Щорічна,
  • Чернівецька міська рада ,
  • Депутат Чернівецької міської ради
  • подана 18-03-2019

Ілюк Андрій Робертович

  • 2016, Щорічна,
  • Чернівецька міська рада ,
  • Депутат Чернівецької міської ради
  • подана 30-04-2017

Брязкало Андрій Федорович

  • 2016, Щорічна,
  • Чернівецька міська рада ,
  • Депутат Чернівецької міської ради
  • подана 05-05-2017

Матвієнко Віталій Володимирович

  • 2016, Щорічна,
  • Чернівецька міська рада ,
  • Депутат Чернівецької міської ради
  • подана 28-04-2017

Скрипа Ромео Титусович

  • 2016, Щорічна,
  • Чернівецька міська рада ,
  • депутат Чернівецької міської ради
  • подана 28-04-2017

Чинуш Валерій Миколайович

  • 2017, Щорічна,
  • Чернівецька міська рада ,
  • Депутат Чернівецької міської ради
  • подана 31-03-2018

Каспрук Олексій Павлович

  • 2014, Щорічна,
  • Чернівецька міська рада ,
  • чернівецький міський голова
  • подана 26-06-2019

Бешлей Володимир Васильович

  • 2015, ,
  • Районна, міська, селищна рада ,
  • приватний підприємець, депутат чернівецької міської ради
  • подана 26-06-2019

Кандиба Андрій Євгенович

  • 2014, Щорічна,
  • Районна, міська, селищна рада ,
  • приватний підприємець, депутат чернівецької міської ради (об'єднання свобода)
  • подана 26-06-2019

Карімова Ірина Ігорівна

  • 2016, Щорічна,
  • Чернівецька міська рада ,
  • радник Чернівецького міського голови
  • подана 21-03-2017

Карімова Ірина Ігорівна

  • 2018, Після звільнення,
  • Чернівецька міська рада ,
  • радник Чернівецького міського голови
  • подана 22-03-2019

Карімова Ірина Ігорівна

  • 2018, Щорічна,
  • Чернівецька міська рада ,
  • радник Чернівецького міського голови
  • подана 28-03-2019

Карімова Ірина Ігорівна

  • 2018, Після звільнення,
  • Чернівецька міська рада ,
  • радник Чернівецького міського голови
  • подана 18-03-2019