Pозмір шрифта: Кольорова схема: Зображення: Міжбуквенний інтервал:
A A A
дрібний / середній / великий
Звичайна версія
Вибір скликання
Скликання
Фракція
Валерій
Посада:
Депутат
постійна комісія:
Фракція:
Політична партія "Рідне місто"
Обраний по:
Округ №6
Повноваження:
з 25.02.2021
Анатолій
Посада:
Депутат
постійна комісія:
Фракція:
Політична партія "Команда Михайлішина"
Обраний по:
Округ №5
Повноваження:
з 25.02.2021
Денис
Посада:
Депутат
постійна комісія:
Фракція:
Політична партія "Команда Михайлішина"
Обраний по:
Округ №6
Повноваження:
з 25.02.2021
Василь
Посада:
Депутат
постійна комісія:
Фракція:
Політична партія "Рідне місто"
Обраний по:
Повноваження:
з 25.02.2021
Аліна
Посада:
Депутат
постійна комісія:
Фракція:
Політична партія "Команда Михайлішина"
Обраний по:
Округ №3
Повноваження:
з 25.02.2021
Валерій
Посада:
Депутат
постійна комісія:
Фракція:
Політична партія "Команда Михайлішина"
Обраний по:
Округ №3
Повноваження:
з 25.02.2021
Віталій
Посада:
Депутат
постійна комісія:
Фракція:
Політична партія "Команда Михайлішина"
Обраний по:
Повноваження:
з 25.02.2021
Сергій
Посада:
Депутат
постійна комісія:
Фракція:
Політична партія "Команда Михайлішина"
Обраний по:
Округ №3
Повноваження:
з 25.02.2021
Володимир
Посада:
Депутат
постійна комісія:
Фракція:
Політична партія "Рідне місто"
Обраний по:
Округ №4
Повноваження:
з 25.02.2021
Антоніна
Посада:
Депутат
постійна комісія:
Фракція:
Політична партія "Команда Михайлішина"
Обраний по:
Округ №2
Повноваження:
з 25.02.2021
Сергій
Посада:
Депутат
постійна комісія:
Комісія з питань житлово-комунального господарства та охорони навколишнього середовища
Фракція:
Політична партія "Єдина альтернатива"
Обраний по:
Округ №5
Повноваження:
з 18.12.2020
Галина
Посада:
Депутат
постійна комісія:
Комісія з питань гуманітарної політики
Фракція:
Політична партія "Єдина альтернатива"
Обраний по:
Округ №4
Повноваження:
з 18.12.2020
Руслан
Посада:
Депутат
постійна комісія:
Комісія з питань економіки, підприємництва, інвестицій та туризму
Фракція:
Політична партія "Єдина альтернатива"
Обраний по:
Округ №2
Повноваження:
з 18.12.2020
Дмитро
Посада:
Депутат
постійна комісія:
Комісія з питань земельних відносин, архітектури та будівництва
Фракція:
Політична партія "Єдина альтернатива"
Обраний по:
Округ №1
Повноваження:
з 18.12.2020
Сергій
Посада:
Депутат
постійна комісія:
Комісія з питань економіки, підприємництва, інвестицій та туризму
Фракція:
Політична партія "Європейська солідарність"
Обраний по:
Округ №6
Повноваження:
з 18.12.2020
Яна
Посада:
Депутат
постійна комісія:
Комісія з питань бюджету та фінансів
Фракція:
Політична партія "Громадський рух "Народний контроль"
Обраний по:
Округ №6
Повноваження:
з 29.12.2020
Іван
Посада:
Депутат
постійна комісія:
Комісія з питань бюджету та фінансів
Фракція:
Політична партія "Громадський рух "Народний контроль"
Обраний по:
Округ №2
Повноваження:
з 29.12.2020
Наталія
Посада:
Депутат
постійна комісія:
Комісія з питань законності, прав і свобод людини, регламенту, депутатської діяльності, етики та запобігання корупції
Фракція:
Депутатська група з гендерних питань "Рівні можливості"
Політична партія "Єдина альтернатива"
Обраний по:
Округ №6
Повноваження:
з 18.12.2020
Віталій
Посада:
Депутат
постійна комісія:
Комісія з питань бюджету та фінансів
Фракція:
Політична партія "Слуга народу"
Обраний по:
Повноваження:
з 18.12.2020
Оксана
Посада:
Депутат
постійна комісія:
Комісія з питань бюджету та фінансів
Фракція:
Політична партія "Слуга народу"
Обраний по:
Округ №2
Повноваження:
з 18.12.2020
Андрій
Посада:
Депутат
постійна комісія:
Комісія з питань житлово-комунального господарства та охорони навколишнього середовища
Фракція:
Політична партія "Пропозиція"
Обраний по:
Округ №6
Повноваження:
з 18.12.2020
Світлана
Посада:
Депутат
постійна комісія:
Комісія з питань бюджету та фінансів
Фракція:
Політична партія "Громадський рух "Народний контроль"
Обраний по:
Округ №3
Повноваження:
з 29.12.2020
Наталія
Посада:
Депутат
постійна комісія:
Комісія з питань гуманітарної політики
Фракція:
Депутатська група з гендерних питань "Рівні можливості"
Політична партія "Єдина альтернатива"
Обраний по:
Округ №4
Повноваження:
з 18.12.2020
Василь
Посада:
Депутат
постійна комісія:
Комісія з питань бюджету та фінансів
Фракція:
Політична партія "Європейська солідарність"
Обраний по:
Повноваження:
з 29.12.2020
Олександр
Посада:
Депутат
постійна комісія:
Комісія з питань земельних відносин, архітектури та будівництва
Фракція:
Політична партія "Слуга народу"
Обраний по:
Округ №2
Повноваження:
з 18.12.2020
Тарас
Посада:
Депутат
постійна комісія:
Комісія з питань економіки, підприємництва, інвестицій та туризму
Фракція:
Політична партія "Єдина альтернатива"
Обраний по:
Округ №2
Повноваження:
з 18.12.2020
Олексій
Посада:
Депутат
постійна комісія:
Комісія з питань земельних відносин, архітектури та будівництва
Фракція:
Політична партія "Слуга народу"
Обраний по:
Округ №1
Повноваження:
з 18.12.2020
Валентина
Посада:
Депутат
постійна комісія:
Комісія з питань земельних відносин, архітектури та будівництва
Фракція:
Політична партія "Єдина альтернатива"
Обраний по:
Округ №1
Повноваження:
з 18.12.2020
Юлія
Посада:
Депутат
постійна комісія:
Комісія з питань законності, прав і свобод людини, регламенту, депутатської діяльності, етики та запобігання корупції
Фракція:
Політична партія "Пропозиція"
Обраний по:
Округ №3
Повноваження:
з 18.12.2020
Ганна
Посада:
Депутат
постійна комісія:
Комісія з питань гуманітарної політики
Фракція:
Політична партія "Європейська солідарність"
Обраний по:
Округ №1
Повноваження:
з 18.12.2020
Ромео
Посада:
Депутат
постійна комісія:
Комісія з питань земельних відносин, архітектури та будівництва
Фракція:
Політична партія "Європейська солідарність"
Обраний по:
Округ №1
Повноваження:
з 18.12.2020
Андрій
Посада:
Депутат
постійна комісія:
Комісія з питань житлово-комунального господарства та охорони навколишнього середовища
Фракція:
Політична партія "Європейська солідарність"
Обраний по:
Округ №2
Повноваження:
з 18.12.2020
Олександр
Посада:
Депутат
постійна комісія:
Комісія з питань бюджету та фінансів
Фракція:
Політична партія "Громадський рух "Народний контроль"
Обраний по:
Округ №6
Повноваження:
з 29.12.2020
Михайло
Посада:
Депутат
постійна комісія:
Комісія з питань бюджету та фінансів
Фракція:
Політична партія "Пропозиція"
Обраний по:
Округ №2
Повноваження:
з 18.12.2020
Михайло
Посада:
Депутат
постійна комісія:
Комісія з питань бюджету та фінансів
Фракція:
Політична партія "Громадський рух "Народний контроль"
Обраний по:
Повноваження:
з 29.12.2020
Марина
Посада:
Депутат
Секретар міської ради
постійна комісія:
Фракція:
Обраний по:
Округ №3
Повноваження:
з 18.12.2020
з 23.12.2020
Тетяна
Посада:
Депутат
постійна комісія:
Комісія з питань законності, прав і свобод людини, регламенту, депутатської діяльності, етики та запобігання корупції
Фракція:
Політична партія "Пропозиція"
Депутатська група з гендерних питань "Рівні можливості"
Обраний по:
Округ №5
Повноваження:
з 18.12.2020
Степан
Посада:
Депутат
постійна комісія:
Комісія з питань земельних відносин, архітектури та будівництва
Фракція:
Політична партія "Пропозиція"
Обраний по:
Округ №3
Повноваження:
з 18.12.2020
Василь
Посада:
Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів
Депутат
постійна комісія:
Комісія з питань бюджету та фінансів
Фракція:
Політична партія "Єдина альтернатива"
Обраний по:
Округ №1
Повноваження:
з 23.12.2020
з 18.12.2020
Наталія
Посада:
Депутат
постійна комісія:
Комісія з питань бюджету та фінансів
Фракція:
Політична партія "Європейська солідарність"
Депутатська група з гендерних питань "Рівні можливості"
Обраний по:
Округ №2
Повноваження:
з 18.12.2020
Олексій
Посада:
Депутат
постійна комісія:
Комісія з питань гуманітарної політики
Фракція:
Політична партія "Пропозиція"
Обраний по:
Повноваження: