23.03.2019Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці

Відбулася спільна нарада представників державної виконавчої служби та Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області.

Учасники засідання проаналізували результати роботи органів державної виконавчої служби зі стягнення коштів на користь органів Пенсійного фонду України протягом 2017 року, обговорили причини, які ускладнюють роботу державних виконавців, та узгодили перелік необхідних заходів примусового виконання щодо недобросовісних боржників з метою остаточного завершення цієї категорії справ.
Керівник Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції в Чернівецькій області Олександр Малий наголосив, що стягнення заборгованості на користь Пенсійного фонду України – один із основних пріоритетів у роботі державної виконавчої служби.
Начальник юридичної служби Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області Олеся Ісаєнко зауважила, що завдяки плідній і тісній співпраці з органами державної виконавчої служби в 2017 році на користь Головного управління стягнуто боргів на суму 1,6 млн. грн.
За підсумками обговорення порушених питань сторони визначили основні завдання на 2018 рік, в основу яких закладено наповнення бюджету Фонду, погодили план заходів щодо їх вирішення та окреслили шляхи подальшої роботи з виконання рішень про стягнення коштів на користь Пенсійного фонду.Comments are closed.