23.03.2019Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці

Пріоритетом Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області є забезпечення стабільного надходження власних доходів для своєчасної виплати пенсій громадянам області та захисту прав застрахованих осіб. З цією метою налагоджено тісну співпрацю з Управлінням Держпраці в Чернівецькій області, Головним управлінням ДФС в Чернівецькій області, органами місцевої влади.

Проводиться постійна робота з платниками щодо сплати поточних зобов’язань, опрацювання сум заборгованості у судовому порядку та співпраця з територіальними органами Державної виконавчої служби та органами влади щодо стягнення заборгованості з боржників.

У результаті усіх вжитих заходів за січень-листопад 2018 року надійшло власних доходів до бюджету Пенсійного фонду України в області в сумі 2145,7 млн.грн., що на 30,5% більше, ніж за січень-листопад 2017 року.

Завдяки посиленій увазі Головного управління Пенсійного фонду України в області до сплати зобов’язань та погашення заборгованості з єдиного соціального внеску, від фізичних осіб-підприємців у листопаді 2018 року надійшло власних доходів в сумі 20,9 млн.грн., або на 9,3 млн.грн. більше, ніж у минулому році. Зазначені надходження сприятимуть зарахування періоду здійснення фізичними особами підприємницької діяльності до страхового стажу.

Власних доходів, адміністрування яких здійснюється Головним управлінням Пенсійного фонду України в Чернівецькій області, мобілізовано в сумі 20,3 млн.грн., що на 2,0 млн.грн. (10,8%) більше надходжень відповідного періоду 2017 року.

Усі мобілізовані кошти спрямовуюся на пенсійні виплати буковинцям.Comments are closed.