23.03.2019Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці

1.Мета проведення робіт:виготовлення та погодження в установленому законодавством порядку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у комунальну власність, які пропонуються для продажу права оренди та для продажу у власність на земельних торгах.

2.Дані про земельні ділянки:

1) земельна ділянка, цільове призначення – для будівництва та обслуговування об’єкту рекреаційного призначення  (код 07.01) (облаштування кемпінгового містечка), орієнтовна площа – 3,0000 га, місце розташування: м.Чернівці, вул.Цецинська,18-А (продаж права оренди 5 (п’ять) років) (підстава: рішення Чернівецької міської ради від 26.04.2018р. №1259);
Докладніше…

Виконавчим комітетом Чернівецької міської ради 07.08.2018 року прийнято рішення провести конкурс з призначення управителя багатоквартирного будинку житлового фонду міста Чернівців по ЛОТах № 2, № 6 та № 10 повторно та затверджено графік проведення конкурсу по даних ЛОТах.
Докладніше…

Міська рада замовить виготовлення документації з коригування історико-архітектурного опорного плану, визначення меж та режимів використання історичних ареалів Чернівців. Таке рішення прийняте у зв’язку з тим, що опорний план потребує вдосконалення.
Докладніше…

Депутати міської ради взяли до відома електронну петицію Яни Білецької щодо викорінення «жебрацького бізнесу» у Чернівцях, яка набрала 256 голосів. Її було попередньо розглянуто 19 березня посадовими особами виконавчих органів міської ради за участю представника Головного управління Національної поліції у Чернівецькій області. Докладніше…

Працівниками відділу контрольно-перевірочної роботи міської ради проведено планову перевірку фінансово-господарської діяльності в комунальному підприємстві «Муніципальний інфоцентр» та аналіз відшкодування витрат по санітарному прибиранню тротуарів та прибордюрної частини доріг у Чернівцях в департаменті житлово-комунального господарства міської ради. Докладніше…

Старт хвилі фейсбукової естафети-челенджа «Я – за легалізацію праці!» дали працівники Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області.
Докладніше…

15-16 вересня у Чернівцях пройде І Міжнародний дитячий літературний фестиваль «Literature Future», який започатковує благодійний фонд «Я Майбутнє України».
Докладніше…

У зв’язку з проведенням земляних робіт з капітального ремонту проїжджої частини вул. О. Суворова, з 11 серпня по 1 листопада буде повністю перекрито рух транспорту на ділянці від вул. В. Аксенина до вул. О. Щербанюка.
Докладніше…

Відпочинок на воді традиційно є одним із найулюбленіших для громадян у спекотні літні дні. Проте, щоб він був безпечним і приносив тільки задоволення, під час перебування на водоймах людям варто пам’ятати про основні правила поведінки.
Докладніше…

Регіонального відділення Фонду державного майна України по Чернівецькій області про проведення в електронній торговій системі продажу на аукціоні з умовами об`єкта окремого майна — зовнішньомайданчикових електромереж, а саме: кабельної лінії на напругу 10кв від ТП-234 до ТП-233 довжиною 430 м та кабельної лінії на напругу 10 кВвід ТП-234 до ТП-235 довжиною 350 м, що перебувають на позабалансовому рахунку ТДВ «Холодпродконтракт».Інформаційне повідомлення