23.03.2019Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці

За інформацією районних управлінь соціального захисту населення станом на 1.08.2018р. із загальної кількості сімей, яким має бути розраховано субсидію з оплати житлово-комунальних послуг, а це 22943 домогосподарств, субсидію призначено 7054 отримувачам.
Докладніше…

У зв’язку з відчуженням власником майна по вул. Головній, 205, змінилася адреса Чернівецького відділу обслуговування громадян (сервісного центру) Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області.
Докладніше…

Електронна петиція щодо капітального ремонту міжбудинкового проїзду біля будинків 56 б,в,г, 58 а,б,в,г,д, вулиці Заводській та 4, 9 вулиці Горобиновій набрала 250 голосів.
Докладніше…

Електронна петиція щодо капітального ремонту міжбудинкового проїзду будинків №19 та 21 по вулиці Небесної сотні та будинків 14 та 16 по вул. Полетаєва набрала 251 голос.
Докладніше…

8 серпня о 12.00 в сесійній залі міської ради скликається позачергова сесія міської ради VІІ скликання.
Докладніше…

У Ратуші відбулися громадські слухання з обговорення проекту детального плану території багатоквартирної житлової забудови, обмеженої вулицями Сторожинецькою, Шухевича Романа, Мукачівською, Євпаторійською, Кошового Олега, Канівською. Докладніше…

За результатами проведеного конкурсу виконавчий комітет призначив ЖРЕП № 6 управителем 196-ти багатоквартирних житлових будинків на 46-ти вулицях.
Докладніше…

12 червня 2018 року співвласниками будинку № 2 на вул. Мініна Кузьми в м. Чернівцях визначено форму управління багатоквартирним будинком шляхом створення ОСББ «Мініна, 2». Докладніше…

З метою покращення утримання в належному санітарного стану території Чернівців виконавчий комітет міської ради вирішив закріпити КП МТК «Калинівський ринок» відповідальним за прибиранням та покосом вулиці Старожучківський Шлях (від вул. Селезнівської до вул. Січових стрільців).
Докладніше…

Перелік місць та схеми розміщення пересувних тимчасових споруд з торгівлі кавою та кавовими напоями у Чернівцях доповнено двома адресами.
Докладніше…