15.02.2019Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці

У зв’язку з проведенням робіт з капітального ремонту проїжджої частини вулиці Гагаріна з 4 липня по 2 вересня частково перекрито рух транспорту по вул. Гагаріна на ділянці від вул. Севастопольської до вул. Бережанської.
Докладніше…

Департаментом містобудівного комплексу та земельних відносин міської ради проведено конкурс на кращу проектну пропозицію формування громадського простору на вул. Білоруській, 24 в у Чернівцях.
Докладніше…

Департаментом містобудівного комплексу та земельних відносин міської ради на підставі рішення Чернівецької міської ради VII скликання від 04.04.2018р. № 1199 «Про співфінансування проекту «Rethinking of the public space. Citizens shape their future/Переосмислення громадського простору. Мешканці міста формують майбутнє», рішень виконавчого комітету Чернівецької міської ради від 27.03.2018р. №159/7 Докладніше…

З метою забезпечення безпеки дорожнього руху і охорони громадського порядку під час проведення міського свята “Петрівський ярмарок”, з 9.00 6 липня до 24.00 8 липня буде частково перекрито рух транспорту, крім транспорту організаторів та учасників ярмаркових заходів, по пл. Пресвятої Марії та вул. Турецькій на ділянці вул. П. Сагайдачного до вул. А. Шептицького і вул. Шкільній на ділянці від вул. Головної до вул. Сучавської, а також повністю перекрито рух транспорту на цих ділянках 7 та 8 липня з 8.00 до 22.00.
Докладніше…

Упродовж 26 червня – 3 липня чернівчани сплатили за спожиту воду 1658, 2 тис. грн.  Станом на 1 липня заборгованість населення становила 17350, 58 тис. грн.

Докладніше…

У зв’язку з ремонтними та оновлювальними роботами на деяких вулицях Чернівців відключатимуть електроенергію. Публікуємо графіки.
Докладніше…

На офіційному сайті Чернівецької міської ради було опубліковано петицію щодо капітального ремонту або реконструкції міжбудинкових проїздів на проспекті Незалежності, 99, 101, 103.
Докладніше…

П’ятого липня 2018 року о 10:00 в сесійній залі міської ради продовжиться 57 сесія Чернівецької міської ради VІІ скликання.

Електронна петиція щодо невкорочення автобусного маршруту № 9 набрала 257 голосів.
Докладніше…

Електронна петиція щодо курсування 11 та 12 автобусних маршрутів набрала 260 голосів. Докладніше…