19.02.2019Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці

Робоча група рекомендувала департаменту житлово-комунального господарства за результатами моніторингу руху громадського транспорту, з огляду на звернення мешканців та перевізників, з 3 липня відновити рух на автобусних маршрутах №10А, №21 та №26 за старою схемою.
Докладніше…

Три пориви магістрального дністровського водогону діаметром 900 мм сталися останнього тижня. Аварійні ситуації призвели до значних втрат води та обмеження водопостачання міста.
Докладніше…

27-28 червня, за даними спостережень метеостанції, в Чернівцях випало 75 мм опадів при місячній нормі 105 мм, відмічався град діаметром 4 мм, зливи супроводжувались поривами вітру місцями до 20 м/с. Дощі, сформували трьохпіковий дощовий паводок з проходженням максимальних рівнів води у Чернівцях. Докладніше…

Підрядникам, які всупереч укладеним договорам, отримали аванс і не розпочали вчасно капітальний ремонт доріг, надіслані письмові попередження про розірвання договорів в односторонньому порядку, нарахування пені за порушення термінів виконання робіт та застосування інших штрафних санкцій. Докладніше…

Станом на 01.07.2018р. за інформацією районних управлінь соціального захисту населення департаменту праці та соціального захисту населення міської ради для забезпечення санаторно-курортним оздоровленням перебуває на обліку 94 учасники антитерористичної операції та 5 членів сімей загиблих в зоні АТО.
Докладніше…

До уваги учасників Петрівського ярмарку! З 2 липня 2018 року відбулась зміна реквізитів для сплати організаційного внеску за участь у Петрівському ярмарку 2018.
Докладніше…

Електронна петиція щодо залишення маршрутів усіх автобусів без змін набрала 254 голоси.
Докладніше…

Електронна петиція щодо звільнення Василя Продана із посади секретаря Чернівецького міського голови набрала 419 голосів.
Докладніше…

Електронна петиція щодо автобусного маршруту № 29 набрала 264 голоси.
Докладніше…

З нагоди Дня Конституції України у бібліотеці-філії №4 КБУ ЦБС м.Чернівців її працівники організували для перегляду відвідувачів інформаційно-тематичну виставку «Конституція моєї Батьківщини».
Докладніше…