15.02.2019Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці

У зв’язку з несприятливими погодними умовами ремонтні роботи 29.06.2018 р. по ліквідації прориву магістрального водогону продовжуються.
Докладніше…

Дорогі чернівчани!
Шановна громадо!

Вітаю вас з Днем Конституції України! Цей надзвичайно важливий документ 22 роки тому закріпив демократичні засади і утвердив Україну як незалежну державу.
Докладніше…

Повноважний Посол Королівства Нідерландів в Україні Едуард Хукс (Eduard Hoeks) у супроводі Другого секретаря Посольства Джейхуна Остовара (Jeyhun Ostovar), радника Кароліна Спаанса (Carolien Spaans), Почесного Консула Королівства Нідерландів у Львові Андрія Гринчука 27 червня з офіційним візитом відвідав Чернівці та зустрівся з міським головою Олексієм Каспруком. Докладніше…

Міський голова Олексій Каспрук поставив завдання комунальним службам вжити максимальних заходів щодо упередження та ліквідації наслідків можливого підтоплення основних магістралей міста. Вони наразі працюють у режимі підвищенної готовності.
Докладніше…

Департамент економіки інформує, що 25.06.2018р. через систему ЕТС ProZorro. Продажі відбулися електронні торги на право укладення договору оренди нежитлових приміщень. На конкурс було виставлено 12 об’єктів нежитлових приміщень.
Переможцями електронних торгів стали 3 учасники по наступних об’єктах: Докладніше…

У приміщенні Чернівецької обласної філармонії відбулись урочистості з нагоди Дня Конституції України.
Докладніше…

До Чернівців наближаються грози з посиленням вітру та граду. У зв’язку з цим водіям варто дотримуватися норм безпеки і уникати поїздок через проблемні ділянки на вулицях міста.
Докладніше…

З метою забезпечення безпеки дорожнього руху і охорони громадського порядку під час проведення XXIX міжнародного фольклорного фестивалю “Буковинські зустрічі” з 14.00 до 15.00  1 липня  буде частково  обмежено рух транспорту по маршруту руху пішої колони по вулиці Головній на ділянці від площі Центральної до Центрального парку культури та відпочинку імені Т. Шевченка. Докладніше…

Ремонтні роботи по ліквідації прориву магістрального водогону подачі холодної води від насосної станції «Шубранець» до резервуарів чистої води «Попова» триватимуть ще кілька днів. Через 200 метрів від попереднього прориву при відновленні тиску трубу водогону діаметром 90 см розірвало вдруге. Докладніше…

Департамент містобудівного комплексу та земельних відносин Чернівецької міської ради запрошує всіх бажаючих підрядників взяти участь у тендері щодо виконання робіт з «Реконструкція басейну ЗОШ №27 по вул.Воробкевича,19 в м.Чернівці  (коригування)».
Докладніше…