19.01.2019Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці

Чернівецький міський голова Олексій Каспрук зустрівся з Надзвичайним і Повноважним Послом ФРН в Україні Ернстом Райхелєм, який здійснив візит у Чернівці з метою участі в офіційній церемонії відкриття пам’ятника Розі Ауслендер.
Докладніше…

Міжнародний республіканський інститут запрошує усіх представників ОСББ, депутатів, представників політичних сил та активних мешканців Чернівців 18 травня 2018 року взяти участь у Форумі ОСББ, на якому експерти, представники ОСББ та місцевої влади будуть залучені до діалогу щодо розвитку, підтримки ОСББ та впровадження реформи житлово-комунальних послуг у Чернівцях. Докладніше…

У рамках “Тижня подружжя” в Україні 19 травня на площі Філармонії у Чернівцях з 16.00 до 20.00 відбудеться “Фестиваль сім’ї”.
Докладніше…

У зв’язку з проведенням робіт з аварійного ремонту мережі водопостачання на вул. Котляревського  до 15 травня повністю перекрито рух транспорту в районі будинку № 8. 
Докладніше…

День вуличної музики у Чернівцях цьогоріч відзначає 5-річний ювілей. До участі в ньому вже зголосилося близько 500 виконавців. Це, зокрема, 110 гуртів з Чернівців та області, а також музиканти з інших міст України.
Докладніше…

15 травня на Алеї “Вічної Слави і Пошани” (Парк”Жовтневий”, вул.Комарова, навпроти озера) відбудеться акція з висадження молодих червоних дубочків в пам’ять про Захисників, які віддали своє життя за зберження мирного неба над Україною.
Докладніше…

У зв’язку з проведенням робіт з поточного ремонту проїжджої частини вул. М. Кордуби до 16 травня буде повністю перекрито рух транспорту по вул. М. Кордуби та вул. Т. Шевченка на ділянці від вул. Головної до вул. М. Кордуби.
Докладніше…

22 травня відбудеться тренінг з написання проектів для “Бюджету ініціатив чернівчан”. Захід розпочнеться о 16:00 в 105 кабінеті Ратуші (площа Центральна,1). Докладніше…

На офіційному сайті міської ради 2 травня 2018 року зареєстровано електронну петицію щодо створення дитячого майданчика між будинками №8 та №10 на           вулиці Карапчівській .
Докладніше…

Конкурс на зайняття вакантних посад керівників закладів охорони здоров’я комунальної власності Чернівецької міської ради відбудеться 15 травня. Докладніше…