19.01.2019Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці

У день народження поетеси чернівецького походження Рози Ауслендер на площі Пресвятої Марії відкрили її погруддя, встановлене за кошти Міністерства закордонних справ Німеччини в рамках проекту «Буковинсько-Галицький літературний маршрут».
Докладніше…

У зв’язку з проведенням земляних робіт з реконструкції мереж газопостачання на вул. 28 червня з 11 травня по 11 червня буде повністю перекрито рух транспорту на ділянці від будинку вул. Б. Хмельницького до вул. І. Богуна.
Докладніше…

Арт-караван Дружби в Чернівцях буде проведено в рамках реалізації проекту «Дитинство без сліз». З 14 травня до своїх ровесників завітають учні та викладачі художніх шкіл та шкіл мистецтв Лисичанська, Кремінної, Рубіжного, Сватова. Двадцять юних художників та їх викладачі ознайомляться з Чернівцями, для них проведуть екскурсію містом. Гості відвідають Художній музей, Чернівецький академічний обласний театр імені О.Кобилянської, Національний університет ім.Ю.Федьковича. Докладніше…

Представники Чернівецького обласного відділення Антимонопольного комітету України, громадських організацій, суб’єкти господарювання, які надають послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій прийняли резолюцію громадських слухань з питань зміни тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій в м.Чернівці.
Докладніше…

15 травня у Літньому театрі о 19:00 відбудеться великий концерт пам’яті Володимира Івасюка – легендарного композитора і виконавця, поета, одного з фундаторів української національної масової музики.
Докладніше…

Протягом доби 08 травня 2018 р. аварійними службами КП «Чернівціводоканал» проводитимуться роботи за адресами:

З ліквідації поривів та витоків води з водогінних мереж:

вул. Південно-Кільцева, 19А (4 під’їзд) – витік з розподільчої мережі

Докладніше…

У зв‘язку з проведенням робіт підрядною організацією ТОВ  «ЛК Машинері» по прокладці каналізаційної мережі на вул. Луковецькій від пров. Шипинського до вул. Шипинської, 11 травня з 10:00 до 18:00 буде відключене водопостачання на будинки наступних вулиць: Луковецька, Шипинська, пров. Шипинський та прилеглих. Докладніше…

Інформуємо про кількість тролейбусів та автобусів на маршрутах міста (план/факт) станом на 11 травня.
Докладніше…

Добовий графік включення і відключення мереж зовнішнього освітлення м.Чернівців на 2018р.
Докладніше…

СИСТЕМИ ЖИТТЄЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

Електропостачання: частота струму 50Гц. На контролі виконання знаходиться 4 заявки, пов’язані з відключенням в мережі класу напруги 0,4 кВ.
Докладніше…