19.01.2019Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці

Підприємству потрібні слюсарі аварійно-відновлювальних робіт (29 вакансій) із посадовим окладом 4 638 – 6 458 гривень, електромонтери (4 вакансії) із окладом від 3 638 до 5 458 гривень (спеціальна освіта, досвід, наявність допуску), електрогазозварник (2 посади) – оклад від 6500 гривень (спеціальна освіта та досвід роботи, робота пов’язана зі зварюванням трубопроводів). Докладніше…

Чернівецький міський голова Олексій Каспрук зупинив дію чотирьох рішень міської ради, які стосуються земельних питань і були прийняті 26 квітня з порушенням Конституції та законів України.
Докладніше…

Як повідомили в Центрі надання адміністративних послуг, право власності з 2013 року має бути зареєстроване у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно. Тільки після його реєстрації таке майно може бути продане, подароване або іншим чином відчужене. Докладніше…

Як повідомили в регіональному відділенні Фонду державного майна України по Чернівецькій області, 7 березня 2018 р. набрав чинність Закон України «Про приватизацію державного і комунального майна» від 18.01.2018 №2269-VIII. Докладніше…

Програму оснащення багатоквартирних житлових будинків Чернівців приладами комерційного обліку теплової енергії на 2018р. затверджено на черговій сесії міської ради.
Докладніше…

Теплі весняні і літні дні сприяють відпочинку на природі. Більшість громадян виїздить за місто: на дачу, до води, у ліс. На жаль, на відпочинку люди забувають про правила поведінки в лісі, спричиняючи пожежі.
Докладніше…

З 25 по 26 жовтня 2018 року у м. Гомель (Республіка Білорусь) відбудеться Перший Форум регіонів Республіки Білорусь та України під патронатом Президентів України та Білорусі.
Докладніше…

Виставка-огляд комунальної техніки 4 травня працюватиме на Соборній площі. Чернівчани, гості міста матимуть змогу оглянути техніку та обладнання, придбане за кошти громади для підвищення якості надання послуг, забезпечення стабільної роботи міського господарства.
Докладніше…

У зв’язку з ремонтними та оновлювальними роботами на деяких вулицях Чернівців відключатимуть електроенергію. Публікуємо графіки.
Докладніше…

У зв‘язку з проведенням робіт підрядною організацією ТОВ  «ЛК Машинері» по прокладці каналізаційної мережі на вул. Луковецькій від пров. Шипинського до вул. Шипинської, 03.05.2018 року з 10:30 год. до 18:00 год. буде відключене водопостачання на будинки наступних вулиць: Луковецька, Шипинська, пров. Шипинський та прилеглих. Докладніше…