19.01.2019Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці

Департамент містобудівного комплексу та земельних відносин міської ради оголошує конкурс по відбору експертів – суб’єктів оціночної діяльності земельних ділянок несільськогосподарського призначення, які підлягає продажу фізичним та юридичним особам і знаходяться в користуванні або орендуються ними.

Докладніше…

Департамент містобудівного комплексу та земельних відносин міської ради інформує про те, що 04.04.2018р. відбулося засідання комісії по конкурсному відбору експертів-суб’єктів оціночної діяльності та погодження виконаних ними звітів про оцінки земельних ділянок, які підлягають продажу фізичним та юридичним особам, і знаходяться в користуванні або орендуються ними.
Докладніше…

Відділ у справах сім’ї та молоді Чернівецької міської ради спільно з  Міністерством молоді та спорту України, проектом «Інтегрований розвиток міст в Україні», що виконується німецькою урядовою компанією «Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH», Програмою розвитку ООН, UNICEF та Державним інститутом сімейної та молодіжної політики продовжує реалізовувати Програму «Молодіжний працівник». Докладніше…

З 2 до 6 квітня  лікувально-профілактичних закладах міста  укладено 4241 договорів  між лікарями та пацієнтами.  Про це повідомили в управлінні  охорони здоров’я  міської ради.
Докладніше…

У зв’язку з ремонтними та оновлювальними роботами на деяких вулицях Чернівців відключатимуть електроенергію. Публікуємо графіки.
Докладніше…

Нічне миття вулиць розпочали у Чернівцях 9 квітня. Першочергово техніка МіськШЕПу працювала на вулицях Головній (Кафедральна – Б. Хмельницього), І. Франка, Кафедральній, Університетській, а також Лесі Українки.
Докладніше…

Департаментом містобудівного комплексу та земельних відносин міської ради на підставі рішення виконавчого комітету міської ради від 30.01.2018 року №39/2 проведено замовлений архітектурний бліц-конкурс на кращу проектну пропозицію детального плану території (ДПТ) житлової забудови, обмеженої вулицями Сторожинецькою, Канівською та Кошового Олега в місті Чернівцях.
05.04.2018р. визначено переможців конкурсу:
Докладніше…

За останній тиждень у м. Чернівцях народилося 81 дитина: 42 хлопчика та 39 дівчаток. В КМУ «Міський клінічний пологовий будинок №1» народилося 20 хлопчиків та 12 дівчаток. В МКМУ «Клінічний пологовий будинок №2» народилося 22 хлопчика та 27 дівчаток. Докладніше…

Електронна петиція щодо асфальтування пров. Воз’єднання набрала 255 голосів. Докладніше…

В зв’язку з проведенням робіт підрядною організацією ТОВ «ЛК Машинері» по прокладці каналізаційної мережі на вул. Луковецькій від пров. Шипинського до вул. Шипинської з 09:30 год. 11.04.2018 року до 18:00 год. 12.04.2018 року буде відключене водопостачання на будинки наступних вулиць: Луковецька, Шипинська, пров. Шипинський та прилеглих. Докладніше…