19.01.2019Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці

Урочиста церемонія нагородження учасників конкурсу «Економія води – збереження ресурсів», пройшла сьогодні у сесійній залі міської ради. На конкурсі було представлено 61 роботу. З огляду на велику кількість цікавих малюнків, подарунками та грамотами нагородили усіх учасників. Докладніше…

У зв’язку з проведенням ремонтних робіт будівельною фірмою «Чернівціжитлобуд» по заміні муфти на підключенні водопроводу до житлового будинку № 12А на вулиці Рівненській 03.04.2018 року з 10:00 год. до 17:00 год. буде відсутнє водопостачання на будинки наступних вулиць: Докладніше…

Постановою Кабінету Міністрів України від 14 березня 2018р. №197 затверджено порядок надання пільг у готівковій формі з оплати проїзду усіма видами транспорту загального користування на міських, приміських та міжміських маршутках.
Докладніше…

У рамках проекту «Інтегрований розвиток міст в Україні» міська рада та німецька урядова компанія «Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH» вже втретє спільно організовують урбаністично-культурний фестиваль «Майстерня міста Чернівці 2018». Цьогоріч він відбудеться 30 травня-3 червня.
Докладніше…

Чернівецька міська рада спільно з GIZ та Буковинською агенцією регіонального розвитку оголошує конкурс відеоблогів для школярів міста Чернівці. Шаблони необхідних документів додаються.
Докладніше…

Після завершення ремонтних робіт по ліквідації витоку холодної води в районі насосної станції «Біла» водопостачання відновлене в 14:15 год. 02 ківтня 2018 року.
Докладніше…

У Міжнародному виставковому центрі (м. Київ, Броварський проспект 15, станція метро «Лівобережна») 3-5 квітня відбудеться низка масштабних виставок.
Докладніше…

Близько трьохсот педагогів з різних куточків Україні взяли участь у Регіональній (не)конференції Міні-EdCamp Chernivtsi на тему, яку сформувала група творчих учителів міста: «Організація сучасного освітнього середовища».
Докладніше…

12 та 13 квітня Громадське радіо проведе прямі виїзні ефіри з Чернівців про найважливіші проблеми міста з представниками влади та місцевою громадою.
Докладніше…

За останній тиждень у м. Чернівцях народилося 78 дітей: 43 хлопчика та 35 дівчаток. В КМУ «Міський клінічний пологовий будинок №1» народилося 16 хлопчиків та 23 дівчинки. В МКМУ «Клінічний пологовий будинок №2» народилося 27 хлопчиків та 12 дівчаток.