17.10.2018


Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси БєльціУрочистості з нагоди 99-ї річниці Буковинського віча відбулися сьогодні у приміщенні Чернівецької обласної філармонії ім. Д. Гнатюка.
Докладніше…

Згідно з протокольним рішенням міської ради, у чернівецьких школах проведуть урок, на якому розкажуть учням, як запобігти випадкам викрадення дітей. Також педагоги допоможуть неповнолітнім школярам сформувати сталу поведінку у складних ситуаціях.
Докладніше…

Прем’єра вистави за новелою Стефана Цвейга «Лист Незнайомки» (триптих у трьох картинах) відбулася 2 листопада у будинку культури «Роша». Виставу презентував народний аматорський театр малих форм «Фрагмент» під керівництвом Анастасії Венців.
Докладніше…

Міський голова Олексій Каспрук підписав розпорядження «Про заходи з розчистки вулиць і площ міста від снігових заметів в зимовий період 2017–2018 року». З метою ліквідації снігових заметів і забезпечення життєдіяльності міста, зокрема, безперебійної роботи автомобільного та залізничного транспорту за підприємствами, установами та організаціями закріплено вулиці і площі міста, які потребують оперативної розчистки від снігових заметів.
Докладніше…

Рішенням виконавчого комітету Чернівецької міської ради були затверджені акти списання багатоквартирних будинків за адресами:вул.Ентузіастів,5, вул. Ентузіастів, 7, вул. Ентузіастів,9, вул.Ентузіастів, 9-А, та вул.С.Воробкевича,17 та передані в управління ПП. «БУК-18».
Докладніше…

З нагоди Дня працівника соціальної сфери в Ратуші відбулись урочистості. Заступник міського голови Олександр Паскар привітав представників галузі і відзначив, що робота в них дуже відповідальна та потрібна для людей.
Докладніше…

На вулиці Ольги Кобилянської поблизу вулиці Кафедральної сьогодні встановлено ковану скульптуру «Двірник з трояндами”, подаровану місту чернівецькими ковалями.
Докладніше…

Інспекція з благоустрою при виконавчому комітеті Чернівецької міської ради звертається до городян з проханням не спалювати листя.
Докладніше…

Міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді провів 2 листопада робочу нараду щодо підвищення ефективності співпраці з навчальними закладами Чернівців у соціальній роботі з учнівською та студентською молоддю, а особливо з дітьми-сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування, особами з їх числа.
Докладніше…

З них 3520 заяв, скарг та пропозицій гомадян. На електронну пошту було надіслано 512 звернень, з них 330 – це електронні петиції. На гарячу лінію Кабінету Міністрів України надійшло 1394 звернення.
Докладніше…


Cторінка 1 з 212