17.10.2018


Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси БєльціЗапрошуємо відвідати ХV Міжнародний форум «Паливно-енергетичний комплекс України: сьогодення та майбутнє», який проходитиме з 7 по 9 листопада 2017 року на території Міжнародного виставкового центру (Броварський проспект, 15, павільйон №1, вхід 1 А, м. Київ).
У форматі Форуму:

Докладніше…

Департамент економіки Чернівецької міської ради оголошує конкурс по відбору експертів – суб’єктів оціночної діяльності для проведення експертної оцінки комунального майна територіальної громади м.Чернівців, яке планується для передачі в оренду:
Докладніше…

Частина невикористаної суми субсидії для відшкодування витрат на оплату послуг з газо-,електропостачання для індивідуального опалення, що в еквіваленті не перевищує вартості (станом на 1 травня нового неопалювального сезону) 100 куб.метрів природного газу або вартості 150 квт.г електричної енергії, перераховується на особовий рахунок одержувача субсидій в банківській установі.
Докладніше…

Інформуємо про кількість тролейбусів та автобусів на маршрутах міста (план/факт) станом на 2 листопада.
Докладніше…

Згідно з розпорядженням Чернівецького міського голови, осінній місячник санітарної очистки та благоустрою Чернівців продовжено до 20 листопада 2017 року. Начальнику інспекції з благоустрою, керівникам житлово-комунальних підприємств міста доручено до 1 грудня поінформувати департамент житлово-комунального господарства міської ради про результати проведення місячника.

Докладніше…

Управління Державної казначейської служби України у м. Чернівцях Чернівецької області повідомляє про початок проведення інвентаризації рахунків, активів і зобов’язань та результатів виконання бюджетів розпорядників та одержувачів бюджетних коштів.
Докладніше…

Чергове засідання Координаційної ради громадських благодійних організацій при виконавчому комітеті міської ради відбулося за участю заступника Чернівецького міського голови Олександра Паскаря.
Докладніше…

У зв’язку з ремонтними та оновлювальними роботами на деяких вулицях Чернівців відключатимуть електроенергію. Публікуємо графіки.
Докладніше…

Запрошуємо відвідати ХV Міжнародний форум «Паливно-енергетичний комплекс України: сьогодення та майбутнє», який проходитиме з 7 по 9 листопада 2017 року на території Міжнародного виставкового центру (Броварський проспект, 15, павільйон №1, вхід 1 А, м. Київ).
Докладніше…

Дільниця по ремонту та утриманню зливової мережі міста

Винниченка  – чистка о/к з промивкою

Галицький шлях – ремонт о/к 

Докладніше…


Cторінка 1 з 212