23.07.2018


Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси БєльціРеєстрація домашніх тварин в комунальному підприємстві «Притулок для тварин» стартує у у Чернівцях 19 жовтня о 11.00.
Докладніше…

У зв’язку з проведенням земляних робіт з капітального ремонту проїжджої частини на вулиці Демократичній з 11 по 25 жовтня буде повністю перекрито рух транспорту на ділянці від вулиці І. Підкови до вул. Д. Галицького.
Докладніше…

У зв’язку з ремонтними та оновлювальними роботами на деяких вулицях Чернівців відключатимуть електроенергію. Публікуємо графіки.
Докладніше…

Традиційна сільськогосподарська виставка-ярмарок «Буковинська осінь», яка вже стала улюбленим місцем осінніх закупівель для багатьох буковинців, відбудеться на прилеглій до Чернівецької торгово-промислової палати території (вулиця Небесної сотні, 20, 22) з 15 жовтня по 5 листопада.

Докладніше…

У Румунії пройшов міжнародний турнір BIHOR Open “Champions Taurnament”, у якому взяли участь 800 спортсменів з 12 країн світу. На цьому турнірі Буковину представляв клуб «ТАЙ-СЕН» (тренери: Мотовилін Є.І., Білоскурський Р.Р, Ністор М.С.) та два представника кутського клубу «Кін-Хін» (тренер Калинчук В.).
Докладніше…

Чернівецький міський голова Олексій Каспрук та очільниця Антикорупційної ініціативи Європейського Союзу (EUACI) в Україні Ека Ткешелашвілі 11 жовтня підпишуть Меморандум про співпрацю у впровадженні антикорупційних реформ. Докладніше…

Дільниця по ремонту та утриманню зливової мережі міста
Винниченка – Жасмінна – встновлення зварної решітки
Докладніше…

Інформуємо про кількість тролейбусів та автобусів на маршрутах міста (план/факт) станом на 10 жовтня.
Докладніше…

СИСТЕМИ ЖИТТЄЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

Електропостачання:  частота  струму  50 Гц.  На  контролі  виконання  знаходиться 6 заявок, пов’язаних з   відключенням в мережі класу напруги 0,4 кВ.
Докладніше…