23.07.2018


Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси БєльціОсновні напрямки поглиблення співпраці та реалізації спільних проектів у галузі культури, освіти, медицини, туризму, економічного розвитку громади обговорено на зустрічі міського голови Олексія Каспрука з мером Сектору 1 Бухаресту Даніелем Тудораке.
Докладніше…

Звіт про періодичне відстеження результативності регуляторного акта – рішення виконавчого комітету Чернівецької міської ради від 08.06.2010 р. № 369/10 «Про внесення змін до Положення про організацію післяприватизаційної роботи».

Докладніше…

У дворику Ратуші з нагоди Дня міста 8 жовтня пройшов щорічний турнір з гри Брейн-ринг на кубок Чернівців.
Докладніше…

Однією із послуг, які надаються в Центрі надання адміністративних послуг Чернівецької міської ради є прийняття документів по реєстрації права власності на новозбудований об’єкт (завершений будівництвом об’єкт нерухомого майна, державна реєстрація права власності на який проводиться вперше).
Докладніше…

З 10 жовтня розпочнеться голосування за проекти, подані чернівчанами для участі в програмі «Бюджет ініціатив чернівчан (бюджет участі)».
Докладніше…

Відповідне розпорядження підписав Чернівецький міський голова Олексій Каспрук. З 10 жовтня в будівлях соціальної сфери: дитячих дошкільних установах, навчальних та лікувальних закладах розпочнеться опалювальний сезон 2017-2018 років.
Докладніше…

У зв’язку з ремонтними та оновлювальними роботами на деяких вулицях Чернівців відключатимуть електроенергію. Публікуємо графіки.
Докладніше…

15 жовтня у Садгорі з метою пропаганди здорового способу життя вдруге проведуть забіг серед дітей та дорослих «Садогурська миля». Урочисте відкриття заходу відбудеться на стадіоні ДЮСШ №4 об 11.00.
Докладніше…

За останній тиждень у м. Чернівцях народилося 79 дітей: 50 хлопчиків та 29 дівчаток. Докладніше…

Карту капітальних та поточних ремонтів доріг, міжбудинкових проїздів оновлено на офіційному порталі Чернівецької міської ради. Про це повідомили у відділі комп’ютерно-технічного забезпечення міської ради. Докладніше…


Cторінка 1 з 212