22.05.2018


Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси БєльціПовідомлення голови депутатської групи «Спільними зусиллями захистимо Чернівці» Андрія Романчишина 14 вересня на позачерговій сесії міської ради відповідно до Регламенту міської ради оголосив міський голова Олексій Каспрук.
Докладніше…

У зв’язку з ремонтними та оновлювальними роботами на деяких вулицях Чернівців відключатимуть електроенергію. Публікуємо графіки.
Докладніше…

05 травня 2017 року співвласниками будинку № 30-А на вул. Будівельників в м. Чернівцях визначено форму управління багатоквартирним будинком шляхом створення ОСББ «Будівельник 30-А» (зареєстровано 31.05.2017 року).
Головою правління ОСББ «Будівельник 30-А» обрано Лях С.В. Прийнято рішення про передачу будинку на баланс ОСББ для управління власними силами. Докладніше…

На позачерговій сесії Чернівецької міської ради VII скликання депутати не змогли подолати вето міського голови Олексія Каспрука на 6 рішень, прийнятих на 36-й сесії.
Докладніше…

«Чернівецький міський голова, відповідно до ст. 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», повідомляє про про-ведення о 8.30 год. 18 жовтня 2017 року в каб. № 202 в приміщенні Черні-вецької міської ради (м. Чернівці, Центральна площа, 1), конкурсу на за-міщення вакантної посади головного спеціаліста відділу обліку та прива-тизації майна управління обліку, використання та приватизації майна департаменту економіки Чернівецької міської ради (на період відпустки для догляду за дитиною основного працівника)»
Докладніше…

       Законом України «Про розвиток та державну підтримку малого і середнього підприємництва в Україні» визначено, що основними напрямами державної політики у сфері розвитку малого і середнього підприємництва в Україні є забезпечення фінансової державної підтримки малих і середніх підприємств шляхом запровадження державних програм кредитування, надання гарантій для отримання кредитів, часткової компенсації відсотків за кредитами тощо.
Докладніше…

У Києві на Контрактовій площі відбувся вуличний «Фестиваль-відкриття Українсько-німецького року мов». До нього долучилися вчителі німецької мови та учні багатопрофільного ліцею для обдарованих дітей і Чернівецького багатопрофільного ліцею №4.
Докладніше…

На обліку в Головному управлінні Пенсійного фонду України в Чернівецькій області перебуває близько 227,7 тис. пенсіонерів. З початку року призначено пенсії 6095 особам, що на 299 більше, ніж у минулому році.
Докладніше…

Дільниця по ремонту та утриманню зливової мережі міста

Калинівська – чистка о/к з промивкою спецмашиною «Крот»

Руська, 223 – ремонт зливової мережі з встановленням труб та решіток

Докладніше…

Протягом доби 14 вересня 2017 р. аварійними службами КП «Чернівціводоканал» проводитимуться роботи за адресами:

З ліквідації поривів та витоків води з водогінних мереж:

вул. Вірменська,13 – підсипка аварійної розкопки Докладніше…


Cторінка 1 з 212