18.12.2017


Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси БєльціВечір різдвяних колядок відбудеться 20 грудня в мистецькій світлиці “Місце зустрічі” Центрального Палацу культури м.Чернівців (Театральна площа, 5, малий зал 2 пов.).
Докладніше…

На благодійному аукціоні пряникових будиночків, який відбувся 16-17 грудня у Центральному палаці культури, вдалося зібрати 26 тисяч 461 гривню. Ще понад 2 тисячі гривень виручили за пряниковий театр, який спекла керівник благодійного фонду «Волонтерський рух Буковини» Катерина Пономарьова.
Докладніше…

21 грудня о 14.00 у Чернівецькій обласній філармонії відбудуться урочистості з нагоди завершення І туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2018».
Докладніше…

За останній тиждень у м. Чернівцях народилося 74 дитини: 35 хлопчиків та 39 дівчаток.
В КМУ «Міський клінічний пологовий будинок №1» народилося 16 хлопчиків та 21 дівчинка. Докладніше…

Електронна петиція щодо фінансової відповідальністі депутатів за незаконні рішення зареєстрована в Єдиній системі місцевих петицій 13 грудня. Докладніше…

Організаторами Форуму виступають Асоціація відкритих міст та Чернівецька міська рада. Форум відбувається в рамках реалізації проекту «Інституційна підтримка діяльності «Асоціації відкритих міст», що здійснюється за підтримки програми «Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади» (EGAP), який фінансується Швейцарською Конфедерацією та виконується Фондом Східна Європа і Фондом InnovaBridge.
Докладніше…

Департаментом містобудівного комплексу та земельних відносин було проведено архітектурний бліц-конкурс на кращу проектну пропозицію комплексного благоустрою площі Соборної в місті Чернівцях.
Докладніше…

Чернівецький міський відділ Управління ДСНС України у Чернівецькій області інформує, якщо Ви стали свідком або об’єктом незаконних, неправомірних та корупційних дій з боку працівників Управління ДСНС України у Чернівецькій області, телефонуйте за номером (03722) 4-68-85 та надсилайте листи на електронну адресу bezpeka@cv.mns.gov.ua; bezpeka2@cv.mns.gov.ua до сектора з питань запобігання та виявлення корупції Управління ДСНС України у Чернівецькій області.

Добовий графік включення і відключення мереж зовнішнього освітлення м.Чернівців на 2017 рік.
Докладніше…

Дільниця по ремонту та утриманню зливової мережі міста
Білоруська, 48- ремонт перехвату
Сторожинецька – чистка о/к з промивкою Докладніше…


Cторінка 1 з 3531234...1020...Остання »