22.02.2018


Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси БєльціВ окремі свята на Ратуші, а також на будівлях, у яких розміщуються структурні підрозділи міської ради вивішуватимуть червоно-чорний прапор національно-визвольної боротьби українського народу. Такий проект рішення погодила більшість депутатів на позачерговій сесії міської ради.
Докладніше…

Як повідомив на брифінгу у Ратуші головний інженер КП «МіськШЕП» Павло Олоєр, підприємство обслуговує 133 вулиць протяжністю 233 кілометри (466 в обох напрямках).
Докладніше…

Прийом заявок на чернівецький етап Всеукраїнського відбіркового конкурсу фестивалю «Червона рута» продовжено включно до його старту 3 березня.
Докладніше…

Сьогодні весь світ відзначає Міжнародний день рідної мови. З цієї нагоди у бібліотеці–філії №4 ЦБС м.Чернівців проведено Свято рідної мови «Мова – оберіг народу», в рамках якого для студентів 1 курсу відділення «Фармація» ЧФТзОВ медичного коледжу «Монада» відбулися мовознавча година «Барви рідного слова».
Докладніше…

10 березня у Колонній залі Київської міської державної адміністрації відбудеться IV Міжнародний Конкурс-фестиваль дитячо-юнацької творчості «Перлина Fest». До участі в ньому запрошуються як творчі колективи, так і окремі виконавці.
Докладніше…

Електронна петиція щодо заснування іменної стипендії для молодих учених Чернівецького міського голови набрала 250 голосів. Докладніше…

Анонсований на сьогодні, 21 лютого, публічний звіт юридичного управління Чернівецької міської ради про роботу в 2017 році переноситься на 23 лютого на 16 годину в 105 кабінеті Ратуші ( Центральна площа, 1).

Пункти прийому вторсировини у Чернівцях працюють за такими адресами:

– Чернівецьке УВО УТОС (пункт прийому макулатури), вул. Ентузіастів, 5, (050) 903-30-04;
Докладніше…

Управлінням Державної казначейської служби України у м.Чернівцях на виконання наказу Міністерства фінансів України від 24.01.2012 р. № 44 із змінами та доповненнями, завершено прийом, перевірку, аналіз та консолідацію звітності за 2017 рік від розпорядників та одержувачів коштів державного та місцевого бюджетів, які обслуговуються в Управлінні. Докладніше…

Порядок проведення компенсації та Типовий договір про виплату компенсації за проїзд міським електротранспортом окремих категорій громадян, які мають право на пільги відповідно до законодавства, за рахунок коштів міського бюджету на 2018 рік затверджено на черговому засіданні виконавчого комітету міської ради.
Докладніше…

Дільниця по ремонту та утриманню зливової мережі міста
Чистка зливових решіток прилотквих і мостів від снігу та наледі Докладніше…

У відділі звернень громадян повідомили, що почали надходити скарги від мешканців міста на те, що платформа електронних петицій працює некоректно, деякі користувачі не можуть зареєструватися, або проголосувати за ту чи іншу петицію, а також перейти за посиланням в межах даної платформи. Докладніше…

Протягом доби 21 лютого 2018 р. аварійними службами КП «Чернівціводоканал» проводитимуться роботи за адресами:

З ліквідації поривів та витоків води з водогінних мереж:

бульвар Героїв Крут, 18 – земляні роботи Докладніше…

Інформуємо про кількість тролейбусів та автобусів на маршрутах міста (план/факт) станом на 21 лютого.
Докладніше…

Добовий графік включення і відключення мереж зовнішнього освітлення м.Чернівців на 2018р. Докладніше…


Cторінка 1 з 1 2171234...1020...Остання »