17.06.2018


Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси БєльціДоводимо до вашого відома, що з 02.07.2018 року вводяться в дію нові рахунки з обліку надходжень до державного та місцевих бюджетів, відкриті на балансі Державної казначейської служби України (МФО 899998) на ім’я управління Державної казначейської служби України у місті Чернівцях.
Докладніше…

У зв’язку з ремонтними та оновлювальними роботами на деяких вулицях Чернівців відключатимуть електроенергію. Публікуємо графіки.
Докладніше…

Електронна петиція щодо захисту дітей, громадян від безпритульних собак та неадекватних власників собак набрала 254 голоси.
Докладніше…

Звертаємо вашу увагу, що, враховуючи звернення Чернівецької обласної організації УТОС щодо покращення якості життя та становища осіб з інвалідністю, рекомендуємо орендарям приміщень міської комунальної власності підвищити рівень доступності своїх закладів для незрячих, передбачивши кнопки виклику, цінники, друковані шрифтом Брайля і укрупненим шрифтом. Докладніше…

Упродовж 13-14 червня чернівчани сплатили за спожиту воду 574, 2 тис. грн.  Станом на 1 червня заборгованість населення становила 16292, 38 тис. грн.

Докладніше…

Експертна група з аналізу та оцінки проектів, запропонованих для реалізації в рамках місцевої бюджетної програми «Бюджет ініціатив чернівчан», надала пропозицію щодо продовження терміну подачі проектів . Чернівецький  міський голова Олексій Каспрук підписав відповідне розпорядження, тож у чернівчан з’явилося ще 7 додаткових днів для подання своїх пропозицій. Докладніше…

У зв’язку з ремонтними роботами 20-21 червня тимчасово не працюватиме бювет питного водопостачання за адресою бульвар Героїв Крут, 19.
Докладніше…

Дільниця по ремонту та утриманню зливової мережі міста
Киівська, Головна, Комарова, Південно-Кільцева, Гагаріна, з/д вокзал, резерв,пров. Індустріальний, Січових Стрільців – чистка о/к та перехватів з промивкою спецмашиною «Крот» в місцях сильних підтоплень Докладніше…

Добовий графік включення і відключення мереж зовнішнього освітлення м.Чернівців на 2018р. Докладніше…

Протягом доби 15 червня 2018 р. аварійними службами КП «Чернівціводоканал» проводитимуться роботи за адресами:

З ліквідації поривів та витоків води з водогінних мереж:

на розі вулиць Заставнянської – Дзержика – витік з розподільчої мережі Докладніше…

В зв’язку з продовженням ремонтних робіт по ліквідації витоку холодної води на вул. Дзержика – Заставнянська 15.06.2018 року з 09:30 год. до 17:00 год. буде відсутнє водопостачання на будинки по вулицям: Дзержика, Горіхівська, Зарожанська, Мартовича, Перекопська, пров. Перекопський та прилеглих. Докладніше…

Інформуємо про кількість тролейбусів та автобусів на маршрутах міста (план/факт) станом на 14 червня.
Докладніше…

СИСТЕМИ ЖИТТЄЗАБЕЗПЕЧЕННЯ
Електропостачання: частота струму 50Гц. На контролі виконання знаходиться 48 заявок, пов’язаних  з   відключенням в мережі класу напруги 0,4 кВ.

 

Докладніше…

З нагоди відзначення 77-річчя від дня народження видатного українського кінорежисера, кіносценариста та актора Івана Миколайчука у Чернівцях та за їх межами відбудеться кіномистецький фестиваль “Іванова переберія” за участю делегації кінематографістів України.
Докладніше…

У зв’язку з ремонтними та оновлювальними роботами на деяких вулицях Чернівців відключатимуть електроенергію. Публікуємо графіки.
Докладніше…


Cторінка 1 з 1 2881234...1020...Остання »